آموزش زبان انگلیسی: قسمت هشتم - لاخنس

به روز شده:  18:06 گرينويچ - 22 مه 2011 - 01 خرداد 1390

مدیا پلیر

این هفته اشلی و استیون تصمیم می گیرند در ارتفاعات اسکاتلند راه پیمائی کنند. آنها با قایق به لاخنس می روند.

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش با "ریل پلیر" یا "ویندوز میدیا پلیر"

این هفته اشلی و استیون تصمیم می گیرند در ارتفاعات اسکاتلند راه پیمائی کنند. آنها با قایق به لاخنس می روند. استیون مطمئن است که می تواند هیولای لاخنس را ببیند اما، به درست یا به غلط، اشلی چندان مطمئن نیست.

اسکاتلند یکی از چهار کشوری است که کشورهای متحد پادشاهی را تشکیل می دهند. نیک که خبرنگار است شرح می دهد که چگونه این اتحاد حفظ شده و در باره سه کشور دیگر یعنی انگلیس، ولز و ایرلند شمالی اطلاعاتی می دهد.

راب که متخصص زبان انگلیسی است، به یادگیرنده ها در فراگیری جملات شرطی کمک می کند. و کارشناس ما در زمینه Seat on the Street به سئوال هائی در این زمینه پاسخ می دهد که چه کسانی قوانین کشورهای متحد پادشاهی را وضع می کنند و آیا ملکه واقعا قدرتمندترین فرد کشور است؟

ویدیوی بخش های مختلف برنامه به جز "کلیک Seat on the Street" در کلیک وبسایت شورای فرهنگی بریتانیا موجود است. برای دیدن این ویدیو و متن آن، کلیک اینجا را کلیک کنید.

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در مورد این برنامه به آدرس wots@bbc.co.uk ایمیل کنید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.