09:44 گرينويچ - شنبه 18 اکتبر 2008 - 27 شنبه مهر 1387

زن در جهان امروزی

"برای تمام زنان افغان، چه در داخل و چه در خارج از افغانستان، تهيه می شود.

اين برنامه به حقوق و مسائل زنان، زندگی آنها در خانه و محيط کار، آينده شان، مسائل خانوادگی و بهداشت زنان می پردازد. ""زن در جهان امروزی"" تلاش می کند الهام بخش زنان در هر گروه سنی و از هر طبقه اجتماعی باشد و به ارتقاء آگاهی آنها کمک کند.

""زن در جهان امروزی"" منعکس کننده زندگی زنان افغان و تحول آن در زمان کنونی است. اين برنامه راديويی برای الهام گرفتن از پيشينه تاريخی افغانستان و ميراث فرهنگی غنی اين کشور و رفتن به سوی آينده ای جديد و شاد است.

اين برنامه خالی از تفريح نيست ... در کنار مباحث جدی تر، بخشی نيز به داستان، موسيقی و گفتگو درباره تازه ترين فيلم ها يا مد روز اختصاص داده می شود. اين برنامه همچنين راه حل هايی را برای کمک به زنان در مواجهه با مشکلات و چالش های زندگی ارائه خواهد داد.

در اين برنامه از زنان افغان که قاضی، عکاس، آشپز، نظافت چی و ... هستند، خواهيم شنيد و دستور العمل پخت غذاهايی را ياد خواهيم گرفت که ارزان، آسان و مقوی هستند. ما همچنين نقطه نظرات زنان افغان ساکن در شرق و غرب جهان را خواهيم شنيد.

""زن در جهان امروزی"" بزرگداشت نقش زنان در شکل دهی به جهان ماست:

"

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.