بازداشت یکی از عوامل فیلم "ظهور بسیار نزدیک است"

دادستان عمومی و انقلاب تهران از بازداشت یکی از عوامل فیلم" ظهور بسیار نزدیک است" خبر داد.

عباس جعفری دولت آبادی، با بیان این که یکی از عوامل این فیلم به اتهام "توزیع سی دی بدون مجوز و نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی" بازداشت شده است اعلام کرد که تحقیق در مورد سایر متهمان ادامه دارد.

دادستان تهران در خصوص پرونده فحاشی به فائزه هاشمی نیز با اشاره به اینکه قبل از عید درخصوص این پرونده اقداماتی صورت گرفت، افزود: "یک نفر چند روزی در بازداشت بود و در ملاقاتی که خودم با این فرد داشتم وی اظهار پشیمانی کرد و گفت پس از اظهارات رهبری بسیار ناراحت شده که چرا چنین کاری را انجام داده است. انتشار مطالب وی برای ما بسیار جای تعجب داشت. بر اساس همان اظهار ندامت و پشیمانی این فرد را قبل از عید آزاد کردیم و جای تعجب بود که چرا مجددا حرف‌هایی زده که موجب تاسف مردم و مسئولان شده است."

دادستان تهران اضافه کرد: "نفر دوم این پرونده که این فیلم را تهیه کرده، از قبل از عید بازداشت شده بود و هنوز آزاد نشده است. البته اقدامات تحقیقاتی از وی رو به اتمام است و به لحاظ تکمیل تحقیقات احتمال دارد که آزاد شود. در این پرونده تا این لحظه افراد دیگری را شناسایی نکرده‌ایم.

وی همچنین اعلام کرد: "شکایتی که از سوی ریاست جمهوری علیه یکی از مداحان معروف تهران مطرح شده در دادسرای عمومی و انقلاب تهران اعلام وصول شده و پرونده به یکی از بازپرسان ارجاع شده است."