ضرغامی: احمدی نژاد در جلسه هیات دولت شرکت می کند

عزت الله ضرغامی رئیس رادیو – تلویزیون حکومتی ایران اعلام کرد که محمود احمدی‌نژاد به وی گفته است در جلسه بعدازظهر امروز هیات وزیران شرکت خواهد کرد.

آقای ضرغامی در مصاحبه با واحد مرکزی خبر صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت که صبح امروز با رئیس دولت ملاقات کرده و آقای احمدی‌نژاد گفته است که "در سخنان امروز خود در هیات وزیران تمام نقشه‌های دشمنان اسلام و انقلاب را نقش بر آب خواهد کرد و نشان خواهد داد که دشمنان ملت ایران از درک رابطه پدر و فرزندی رهبر انقلاب و رئیس جمهور عاجز و ناتوانند".

سخنان عزت الله ضرغامی همزمان با انتشار اظهارات محمد حسن صالحی مرام معاون ارتباطات واطلاع‌رسانی دفتر رئیس جمهوری در مصاحبه با خبرگزاری فارس منتشر می‌شود که از تشکیل جلسه بعدی هیات دولت به ریاست محمود احمدی‌نژاد سخن گفته است.

ایرنا، خبرگزاری رسمی دولت ایران نیز، امروز ۱۱ اردیبهشت (اول مه) همین خبر را به نقل از "یک مقام آگاه" منتشر کرده است.

محمود احمدی‌نژاد از حدود ده روز پیش در محل کار خود در دفتر ریاست جمهوری حاضر نشده و این غیبت، با انتقاد گسترده محافظه کاران مواجه شده است.

غیبت آقای احمدی‌نژاد در دفتر ریاست جمهوری، در فضای سیاسی و رسانه‌ای ایران نوعی واکنش به ابقای حیدر مصلحی وزیر اطلاعات از سوی آیت الله خامنه‌ای تلقی شده است.