انتقاد هادی ساعی از سرمربی تیم ملی تکواندو ایران

هادی ساعی با انتقاد از سرمربی تیم ملی تکواندوی ایران گفت که "در حال حاضر به هیچ وجه به هدایت تیم ملی ایران فکر نمی‌کنم."

آقای ساعی روز سه شنبه ۲۹ شهریور در گفتگو با خبرگزاری ایسنا گفت: "سرمربی تيم ملی علاقه‌مند به حفظ جايگاه کنونی‌اش است. نبايد برای ماندن در يک جايگاه به ساير اشخاص لطمه وارد کرد. در کشورمان مربيانی بهتر از کادر فنی فعلی وجود دارد."

رضا مهماندوست، مربی تیم ملی تکواندو که در رقابت های جهانی کره جنوبی به عنوان برترین مربی جهان برگزیده شد به خبرگزاری ایسنا گفت: "فدراسيون جهانی تا به حال چندين بار مرا به عنوان بهترين مربی و تيم ايران را به عنوان بهترين تيم جهان انتخاب كرده است‌. پس چنین انتقاداتی باعث زیر سوال رفتن فدراسیون جهانی می شود."

تیم ملی تکواندوی ایران در رقابت های گزینشی جمهوری آذربایجان، هر دو سهمیه حضور در المپیک لندن در رده مردان را کسب کرده است. با این حال، سهمیه ها متعلق به افراد نیستند و مربیان تیم ملی می توانند نفرات دیگری را جایگزین ورزشکارانی کنند که سهمیه ها را کسب کرده اند.

این قانون اگرچه دست مربیان را برای انتخاب برترین مهره ها باز می گذارد اما از طرفی با توجه به تعدد حضور مدعیان در اوزان مختلف، تبدیل به چالشی جدی برای مربیان تیم ملی شده است.