محمد نوری زاد در نامه ای دیگر به آیت الله خامنه ای از او انتقاد کرد

محمد نوری زاد، روزنامه نگار و فیلمساز ایرانی که در دو سال گذشته نامه های سرگشاده او به آیت الله علی خامنه ای، رهبر ایران، منجر به زندانی شدن وی شده، بار دیگر در نامه ای به رهبر ایران از او انتقاد کرده است. آقای نوری زاد در این نامه که نهمین نامه او به رهبر جمهوری اسلامی محسوب می‌شود، از آیت الله علی خامنه ای خواسته است در آستانه انتخابات مجلس، برای آشتی ملی تلاش کند.

محمد نوری زاد از جمله به "نامه محرمانه" ای اشاره کرده است که از داخل زندان برای آیت الله خامنه ای نوشته و به گفته او همان نامه باعث شده است که رهبر ایران "بعد از مطالعه ی آن" دستور آزادی وی را صادر کند.

وی در آن نامه با شرح آنچه بر در زندان بر او گذشته ، از جمله نوشته بود: "من از داخل زندان اوین برای شما خبرمی رسانم که هیولاهایی در قامت سربازان گمنام امام زمان با متهمین سیاسی چه می کنند. وباز برای شما نوشتم که همین بازجویان امام زمانی، خودِ مرا زده اند و به ناموسم فحش های رکیک داده اند."

آقای نوری زاد که به تازگی از زندان آزاده شده، همچنین در نامه اش خبر داده که فیلمی با عنوان "محرمانه برای رهبرم" ساخته است و سعی کرده فضای سلولهای انفرادی و بازجویی را برای آیت الله خامنه ای به تصویر بکشد اما "هجده مامور اطلاعاتی سپاه"، به خانه او وارد شده و وسایل کار و امکانات حرفه ای و تصاویر ضبط شده را "بارکردند و بردند."

این روزنامه نگار و فیلمساز ایرانی البته نوشته است که "ندانستند آنچه از من ربوده اند، تمامی فیلم های گرفته شده نیست و من نسخه ی بسیارکاملی از آن را با خود دارم."