احضار دو بازیکن پرسپولیس به ستاد رسیدگی به تخلفات حرفه ای فوتبال

رییس سازمان لیگ برتر فوتبال ایران، از احضار دو بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس به ستاد رسیدگی به تخلفات حرفه ای فوتبال خبر داد.

خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا از عزیز محمدی، رییس سازمان لیگ برتر فوتبال ایران نقل کرده است که شیث رضایی و محمد نصرتی به دلیل "حرکت زننده ای" که در دیدار پرسپولیس با داماش گیلان انجام دادند به ستاد رسیدگی به تخلفات حرفه ای فوتبال احضار شده اند.

عزیز محمدی گفت: "سعی می کنیم رایی را درباره این دو بازیکن صادر کنیم که در شان اخلاق و منش مردم ایران باشد".

پیشتر رسانه های ایران تصاویری از بازی روز جمعه تیم پرسپولیس با داماش گیلان را منتشر کرده بودند که در جریان آن دو بازیکن تیم پرسپولیس "رفتاری ناشایست و غیر اخلاقی" در زمین از خود نشان می دهند.

به دنبال بازتاب گسترده این موضوع، کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس محمد نصرتی را تا اطلاع ثانوی، و شیث رضایی را به دو جلسه محرومیت از بازی برای این تیم محکوم کرد.

هر دو این بازیکنان از سوی باشگاه پرسپولیس به کسر ‌١٥ درصد از مبلغ قراردادشان نیز محکوم شدند.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران نیز پس از مشاهده فیلم مسابقه، با صدور حکمی "قطعی و لازم الاجرا"، شیث رضایی و محمد نصرتی را به "دلیل تخلفات انتسابی" تا اطلاع ثانوی از همراهی تیم مربوطه و حضور در تمامی مسابقات رسمی و کلیه اماکن ورزشی محروم و تعلیق کرده و این حکم را به ستاد رسیدگی تخلفات حرفه ای فوتبال ارسال کرده است.