کلاه قرمزی و بچه ننه در سینما آزادی هم 'اکران می شود'

به روز شده:  18:18 گرينويچ - پنج شنبه 23 اوت 2012 - 02 شهریور 1391

سخنگوی شورای صنفی نمایش امروز به خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی گفت که اختلافات میان این شورا و حوزه هنری تبلیغات اسلامی رفع شده است.

در پی اختلافات حوزه هنری تبلیغات اسلامی با شورای صنفی نمایش در ایران، فیلم "کلاه قرمزی و بچه ننه" و چند فیلم دیگر ویژه اکران عید فطر، مجوز اکران در برخی سینماهای تهران از جمله سینما آزادی را نداشتند.

حبیب کاوش، سخنگوی شورای صنفی نمایش در این باره در گفتگو با ایرنا گفت که مذاکرات "مطلوبی" بین این دو تشکل صورت گرفته و از امروز پنج شنبه، دوم شهریور ماه فیلم "کلاه قرمزی و بچه ننه"، "ضد گلوله" و "بی خداحافظی" در سینماهای حوزه هنری و شهرداری تهران یعنی پردیس سینمایی ملت، تماشا و راگا به نمایش گذاشته شده است.

به گفته آقای کاوش اکران این فیلم ها در پردیس سینمایی آزادی هم از روز شنبه اغاز خواهد شد.

سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره جزییات این اختلاف که از بهار سال جاری شدت گرفت و چگونگی حل آن توضیحی نداد.

پیش بینی می شود فیلم "کلاه قرمزی و بچه ننه" به پرفروش ترین فیلم امسال سینمای ایران تبدیل شود.

این فیلم در چهارمین روز اکران خود در حالی که سالن های سینمایی حوزه هنری و شهرداری را در اختیار نداشت، به فروش ۲۶۱ میلیون تومانی دست پیدا کرده بود.

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.