ابراز خرسندی صادق لاریجانی از نتایج 'جلسات خصوصی' سران قوا

به روز شده:  15:54 گرينويچ - دوشنبه 10 سپتامبر 2012 - 20 شهریور 1391

در پایان نشست سه ساعته سران قوا با حضور محمود احمدی نژاد، علی لاریجانی و صادق لاریجانی، رئیس قوه قضاییه ایران نتایج به دست آمده از این قبیل "جلسات خصوصی" را مهم دانست.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، در پایان این جلسه که میزبانی آن را صادق لاریجانی به عهده داشت، وی گفت که سران سه قوه در مورد قیمت ارز بحث های مهمی داشته اند و امیدوارند وضعیت ارز "به سرعت بهبود بیابد".

در روزهای اخیر، قیمت دلار و سایر ارزهای خارجی در ایران به میزانی بی سابقه افزایش یافته است.

به گزارش خبرگزاری فارس، محمود احمدی نژاد در پایان جلسه امروز، در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران راجع به وعده قبلی رئیس جمهور مبنی بر کاهش قیمت سکه، به گفتن این بسنده کرد که دولت در تلاش برای انجام این کار است.

رئیس جمهور همچنین در واکنش به اشاره یکی از خبرنگاران به بخشی از جدیدترین مصاحبه تلویزیونی اخیر خود که طی آن قرار داشتن دولت در سال پایانی مسئولیت خود را قطعی ندانسته بود، گفت که "دولت چیز تمام نشدنی نیست".

چند روز پیش، محمود احمدی نژاد در جریان مصاحبه تلویزیونی خود، در پاسخ به اشاره مصاحبه کننده در باره "سال آخر دولت"، گفته بود: "شما از کجا مطمئنید؟"

جلسات دوره ای سران قوا در ایران، برای تبادل نظر و تصمیم گیری راجع به موضوعات مهم کشور و موارد اختلاف میان دولت، مجلس و قوه قضاییه برگزار می شود.

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.