سایت بازتاب، حسین شریعتمداری را به 'روابط آلوده' متهم کرد

به روز شده:  19:07 گرينويچ - سه شنبه 11 سپتامبر 2012 - 21 شهریور 1391

تحریریه وب‌سایت بازتاب، نزدیک به محسن رضایی، با انتشار نامه‌ای حسین شریعتمداری، نماینده آیت‌الله علی خامنه‌ای در موسسه کیهان را به "رانت‌خواری، داشتن روابط آلوده، توهین و دروغ‌گویی" متهم کرد.

در این نامه، که به گفته اعضای تحریریه بازتاب به دلیل "اتهامات مکرر آقای شریعتمداری به این وب‌سایت" منتشر شده، بر سلامت مالی و اخلاقی گردانندگان سایت بازتاب تاکید شده و ارتباط اعضای این سایت با "بیگانگان" رد شده است.

کیهان اخیرا در "اخبار ویژه" خود، سایت بازتاب را به داشتن "بده بستان روشن با رسانه‌های ضدانقلاب و فتنه‌گر" متهم کرده بود.

در نامه تحریریه بازتاب آمده است: "اعضای سایت بازتاب نه تنها هیچ ارتباطی با بیگانگان ندارند، بلکه اساسا پایشان به کشورهای اروپایی و آمریکایی، که برخی اعضای خانواده شما چند سالی است در آنجا با پول بیت‌المال رحل اقامت افکنده‌اند، نرسیده است."

آقای شریعتمداری در این نامه متهم شده که سه دهه "بر سر سفره انقلاب" نشسته و با فرصت‌طلبی، "به ویژه در هفت سال اخیر"، "از پست و پول اشباع شده" است.

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.