مجله ایتالیایی عکس‌های بالاتنه برهنه کیت میدلتون را چاپ می‌کند

به روز شده:  11:23 گرينويچ - شنبه 15 سپتامبر 2012 - 25 شهریور 1391

علیرغم جنجال های ایجاد شده در مورد انتشار عکس های بالاتنه برهنه کیت میدلتون، عروس خانواده سلطنتی بریتانیا، یک مجله ایتالیایی گفته است که قصد دارد این عکس ها را در شماره ویژه ای در هفته آینده به چاپ برساند.

مجله ایتالیایی (Chi) گفته است علیرغم جنجال‌های حقوقی ایجاد شده، قصد دارد تا در ۲۶ صفحه ویژه عکس‌های شاهزاده ویلیام و همسرش کیت میدلتون را به چاپ برساند.

سردبیر این مجله ایتالیایی گفته است: "واقعیت این است که این دو حاکمان آینده بریتانیا هستند، به همین دلیل چاپ این عکس‌ها می‌تواند برای مردم جذاب باشد."

یک مجله فرانسوی روز گذشته عکس‌هایی را از خانم میدلتون و همسرش شاهزاده ویلیام به چاپ رساند که کاخ سلطنتی بریتانیا از آن به عنوان "زیرپا گذاشتن بی معنی حریم خصوصی افراد" نام برده است.

این عکس ها مربوط به زمانی می‌شود که این زوج در حال گذراندن تعطیلات در قصر ییلاقی یکی از اقوام ملکه در فرانسه بودند.

این عکس‌ها هر چند کاملا واضح نیستند، ویلیام و کیت را با بالاتنه برهنه نشان می‌دهند.

انتشار این عکس ها با خشم خانواده سلطنتی روبرو شده است و یکی از سخنگویان کاخ سلطنتی گفته است که به دلیل نقض حریم شخصی، اقدامات قانونی دراین مورد در فرانسه آغاز شده است.

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.