کنسرت محمدرضا لطفی لغو شد

به روز شده:  11:20 گرينويچ - دوشنبه 17 سپتامبر 2012 - 27 شهریور 1391

کنسرت محمدرضا لطفی در بابلسر لغو شد.

به گزارش خبرگزاری های ایران کنسرت آقای لطفی به دلیل عدم دریافت مجوز لغو شده است. تور موسیقی گروه همنوازان شیدا به سرپرستی محمدرضا لطفی از ۲۵ شهریور ماه در شهر ساری آغاز شده و قرار بود در چهار شهر استان مازندارن بر روی صحنه برود، به دلیل "نگرفتن مجوز" در شهر بابلسر لغو شد.

در پی لغو این کنسرت، آقای لطفی، آهنگساز و نوازنده تار از برخورد رئیس اداره ارشاد بابلسر انتقاد کرد و پرسید: "آیا دولت ما مرکز تصمیم گیر واحد ندارد؟ آیا وزیر ارشاد قادرنیست این گونه مسائل را در چهار چوب یک اساسنامه واحد به اجرا درآورد؟"

به گفته آقای لطفی مدیر اداره ارشاد بابلسر در آخرین روزهای مانده به کنسرت، از دادن مجوز به این گروه موسیقی خودداری کرده و دیگر نهادهای شهری را مقصر دانسته است. این در حالیست که آقای لطفی می گوید "با بقیه نهادهای ذیربط مانند فرماندار و غیره تماس گرفته شد و همه اعلام کردند که ما با اجرای کنسرت مخالفتی نکرده‌ایم."

در ماههای اخیر کنسرت های بسیاری در تهران و شهرستان ها بعد از برنامه ریزی برای اجرا، لغو شده اند.

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.