نامه حمایت نمایندگان از مرتضوی 'دروغ بزرگ' است

به روز شده:  04:50 گرينويچ - چهارشنبه 19 سپتامبر 2012 - 29 شهریور 1391

یک نماینده مجلس ایران خبر مربوط به نامه ای به امضای تعدادی از نمایندگان مجلس در حمایت از سعید مرتضوی، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی را تکذیب کرده است.

روز گذشته، خبرگزاری مهر به نقل از یک نماینده مجلس نوشت "بیش از ۱۱۸ نماینده مجلس شورای اسلامی با رایزنی های مدیر کل امور مجلس در سازمان تامین اجتماعی، نامه قدردانی و تشکر از رئیس جمهور برای تبدیل صندوق تامین اجتماعی به سازمان و ابقای سعید مرتضوی در پست ریاست این سازمان را امضا کردند."

محمد بیاتیان، نماینده بیجار، به مهر گفته نامه نمایندگان مجلس در حمایت از تبدیل صندوق تامین اجتماعی به سازمان بوده و افزوده است "اینکه برخی بخواهند حمایت از تاسیس سازمان تامین اجتماعی را حمایت از شخص سعید مرتضوی تعبیر کنند، دروغ بزرگی است."

آقای مرتضوی دادستان سابق تهران است که نام او در ارتباط با پرونده قتل چند تن از معترضان به نتایج انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری مطرح بوده و برخی از مخالفان محمود احمدی نژاد انتصاب او به ریاست تامین اجتماعی را مورد انتقاد قرار داده اند.

کلیک نامه حمایت نمایندگان از مرتضوی

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.