'فیض‌الله عرب سرخی دچار عارضه شدید ستون فقرات شده است'

به روز شده:  17:14 گرينويچ - پنج شنبه 27 سپتامبر 2012 - 06 مهر 1391

بنابر گزارش‌ها، فیض‌الله عرب‌سرخی، از اعضای ارشد سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی در زندان دچار عارضه شدید در ستون فقرات شده است.

به گزارش سایت کلمه، وابسته به مخالفان دولت، مقام های زندان اوین از انتقال آقای عرب‌سرخی به بیمارستان جلوگیری کرده اند.

مریم شربتدار قدس، همسر فیض‌الله عرب سرخی به بخش فارسی بی بی سی گفت که دو شب قبل، یکی از هم‌بندی های همسرش تلفن کرده و گفته است که او دچار درد شدید است.

به گفته خانم شربتدار قدس، از روز قبل از آن دارویی به آقای عرب سرخی داده شده بوده که بتوانند بعد از ۲۴ ساعت، برایش ام آر آی انجام دهند اما بعد از گذشت ۲۴ ساعت، رییس بهداری از انتقال همسرش به بیمارستان ممانعت کرده و اجازه نداده است که او برای انجام ام آر آی و اسکن به بیمارستان اعزام شود.

فیض الله عرب سرخی، معاون وزیر بازرگانی دولت محمد خاتمی، به اتهام تبلیغ علیه نظام به ۵ سال زندان محکوم شده و هم اکنون ۳ سال است که در زندان به سر می‌برد.

آقای عرب‌سرخی مدت کوتاهی بعد از اعلام نتایج انتخابات بحث‌برانگیز ریاست جمهوری ایران در سال ۱۳۸۸ بازداشت و به زندان محکوم شد.

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.