فاکس نیوز از بینندگان عذر خواهی کرد

به روز شده:  00:20 گرينويچ - شنبه 29 سپتامبر 2012 - 08 مهر 1391

شبکه تلویزیونی فاکس نیوز آمریکا به خاطر پخش زنده خودکشی یک مرد در برابر دوربین های تلویزیونی، از مخاطبان خود پوزش خواست.

روز جمعه ۲۸ سپتامبر (هفتم مهر) شکبه فاکس در حال پوشش زنده یک حادثه پلیسی بود که در آن راننده ای که تصور می شد خودرو سرقت شده ای را می راند در تعقیب و گریز خودروهای پلیس قرار گرفت.

شبکه فاکس این رویداد را (که تماشاگران بسیاری در آمریکا دارد) از طریق یک هلی کوپتر به صورت زنده به بینندگان نشان می داد تا آنجا که تعقیب و گریز در فونیکس ایالت آریزونا به بیابان های خارج از شهر انجامید و راننده فراری پس از متوقف کردن خودرو از آن خارج شد و چند قدم آنطرف تر در حالی که تپانچه را بر روی پیشانی خود قرار داده بود، در برابر دوربین تلویزیون ماشه را کشید.

مجری تلویزیون فاکس نیوز دقایقی بعد از بینندگان به خاطر دیدن این تصاویر آزار دهنده عذرخواهی کرد و گفت که چنین تصاویری مناسب پخش تلویزیونی نیست.

این رویداد بار دیگر علاقه فراوان آمریکایی ها به تعقیب و گریز پر سرعت خودروها را (که اغلب در فیلم های سینمایی هالیوود هم مورد توجه قرار می گیرد) با انتقاد ناظران اجتماعی روبرو می کند.

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.