رفسنجانی: این وضع قابل دوام نیست

به روز شده:  12:57 گرينويچ - سه شنبه 02 اکتبر 2012 - 11 مهر 1391

اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در ایران گفت: "این وضع که تمام فرهیختگان و دلسوزان کشور ناراضی باشند قابل دوام نیست."

به گزارش سایت کلمه، آقای هاشمی رفسنجانی در عین حال با تاکید بر اینکه "امروز با وجود تمام مشکلات، ناامید نمی شویم" گفته است: "همه باید صبورانه منتظر باشیم تا شرایط بهتری فراهم شود."

به نوشته این سایت متعلق به مخالفان دولت ایران، اظهارات فوق در جریان دیدار جمعی از "همسران شهدای جنگ" و "زنان اصلاح طلب" با اکبر هاشمی رفسنجانی و همسر او عفت مرعشی به مناسبت بازداشت فائزه هاشمی عنوان شده است.

فائزه هاشمی ۱۰ روز پیش جهت اجرای حکم محکومیت شش ماه زندان خود به علت "فعالیت تبلیغی علیه نظام" دستگیر و به زندان اوین انتقال یافت.

سایت کلمه نوشته است که خانم مرعشی در این دیدار با ذکر اینکه "فائزه از بچه های مردم جدا نیست و امروز در کنار آنان زندانی است"، از حبس "افراد دلسوز و با سابقه به دلیل انتقاد" ابراز تاسف کرده است.

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.