سرمربیان کشتی فرنگی و وزنه‌برداری ایران نشان شجاعت گرفتند

به روز شده:  11:58 گرينويچ - پنج شنبه 04 اکتبر 2012 - 13 مهر 1391

محمد بنا پس از قهرمانی تيم ملی كشتی فرنگی ايران در المپيك ۲۰۱۲ لندن

در پی قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی در المپیک لندن و موفقیت تیم وزنه برداری در این رقابتها، به محمد بنا، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی نشان درجه یک شجاعت و به کورش باقری، سرمربی تیم وزنه برداری نشان درجه سه شجاعت اهدا شده است.

این نشانه ها در مراسمی که برای تجلیل از قهرمانان و مدال آوران پارالمپیک ۲۰۱۲ لندن در تهران برگزار شد، از سوی محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور به سرمربی تیم کشتی فرنگی و سرمربی تیم وزنه برداری اهدا شده است.

آقای بنا، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران است که تیمش برای اولین بار در بازی های المپیک لندن سه مدال طلا به دست آورد و برای اولین بار به مقام نخست این رشته ورزشی رسید.

تیم وزنه برداری ایران به سرمربیگری آقای باقری در المپیک لندن چهار مدال (یک طلا، دو نقره و یک برنز) کسب کرد.

این اولین بار بود که تیم ملی وزنه‌برداری ایران در یک دوره از رقابت‌های المپیک صاحب این تعداد مدال می شد.

در مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال آوران پارالمپیک ۲۰۱۲ لندن، محمد عباسی، وزیر ورزش و جوانان، مسعود زریبافان و تعداد دیگری از مسئولان حضور داشتند و از تعدادی از ورزشکاران، مربیان و اعضای کادر فنی پارالمپیک ۲۰۱۲ لندن تجلیل شد.

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.