وزیر دفاع ایران اظهارات وزیر دفاع بریتانیا را 'جنون آمیز' خواند

به روز شده:  19:59 گرينويچ - سه شنبه 09 اکتبر 2012 - 18 مهر 1391

درپی اظهارنظر اخیر فیلیپ هاموند وزیر دفاع بریتانیا در خصوص افزایش فشار بیشتر بر برنامه هسته‌ای ایران، سرتيپ احمد وحيدي وزیر دفاع ایران، این سخنان را "جنون آمیز" توصیف کرد.

آقای هاموند روز یک شنبه گفته بود که "اگر فشارهای اقتصادی بر ایران به حدی برسد که به تهدیدی بالقوه برای رژیم تبدیل شود و به ناآرامی‌های خیابانی در تهران بینجامد، دولتمردان ایران ممکن است روش خود را عوض کنند."

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، وزیر دفاع ایران با انتقاد از سخنان وزیر دفاع بریتانیا گفت: "وزير دفاع انگليس با اين اظهارات جنون‌آميز دست خود را رو كرد و نشان داد ادعاهاي آنان عليه برنامه هسته‌‌ای ايران صرفا يك بهانه است و هدف آنان به اعتراف صريح خودشان ايجاد فشار و درد و رنج به ملت آزاده و بزرگ ايران است."

وزیر دفاع بریتانیا در بخش دیگری از سخنانش گفته بود که "ما می‌توانیم این درد را بیشتر کنیم. هیچ‌کس نمی‌خواهد مردم ایران رنج بکشند اما این دیوانگی ساخت بمب باید به پایان برسد."

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.