تانکرداران سوخت در اصفهان اعتصاب کردند

به روز شده:  15:06 گرينويچ - پنج شنبه 25 اکتبر 2012 - 04 آبان 1391

علی یزدانی ،رئیس کانون انجمن‌های صنفی کارگران استان اصفهان امروز پنج شنبه ۴ آبان ماه اعلام کرد: "تانکرداران سوخت در شهر اصفهان در اعتراض به میزان کرایه خود برای جابه جایی سوخت، از شب گذشته دست از کار کشیده‌اند و به یک اعتراض صنفی اقدام کرده‌اند."

به گزارش خبرگزاری کار ایران(ایلنا)، به گفته این فعال کارگری، متوقف شدن سوخت رسانی به جایگاه‌های سوخت، باعث ازدحام در جایگاه‌های سوخت شده است.

رئیس کانون انجمن‌های صنفی کارگران استان اصفهان گفته که تعدادی از جایگاه‌های سوخت در حال حاضر مشغول به کار هستند اما به دلیل تقاضای بالا و کمبود جایگاه، خدمات رسانی به کندی انجام می‌شود.

صنایع ایران به دلیل اعمال تحریم‌های بین‌المللی و اجرای سیاست‌های خصوصی‌سازی و هدفمند کردن یارانه‌ها با مشکلات جدی نظیر افزایش چشمگیر قیمت‌ها رو به رو شده اند که این مسئله اعتراض بخش های مختلف به ویژه کارگران را به دنبال داشته است..

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.