وب نورد: دنیا را نجات دهید!

در آمریکا و ایرلند حتی می توانید از استودیوهای موزو استفاده کنید ویدیو موسیقی تماشا کنید!

http://www.muzu.tv

در یک سال گذشته سایت های موسیقی زیادی را به شما معرفی کردیم و حالا یک چیز جدید به بازار آمده که طرف قرارداد خیلی از شرکت های بزرگ هم هست و ویدئوهایی با کیفیت فوق العاده بالا به طور رایگان در اختیار می گذارد: موزو دات تیوی مقصد بعدی ماست.

احتمالاً شما با فهرست اجرا آشنا هستید. روی موزو شما می توانید از بین انتخاب های بی شمار، کانال ویدئویی دلخواه خود را بسازید. همین طور می توانید فهرست اجرای خود را در وبلاگ یا یکی از شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک یا مای اسپیس قرار دهید. در ضمن می توانید آهنگ هایی را که خودتان ساخته اید، داخل این سایت قرار دهید و به عنوان یک ابزار بازاریابی از آن استفاده کنید.

دفاتر این سایت در آمریکا و ایرلند قرار دارند و اگه شما با کسی طرف قرارداد نیستید، می توانید از تجهیزات استودیوی آنها به طور رایگان استفاده کنید.

ابزاردانی وبلاگی

http://gizmodo.com

نام این وبلاگ مفید گیزمودو است و سرشار از ابزارهای مختلف از سرتاسر دنیاست.

وقتی که محتویات گسترده این سایت را نگاه می کنیم، از بازدید بیش از یک میلیونی آن متعجب نخواهیم شد.

طراحی سایت کاملا به شکل وبلاگ است. میتوانید موارد فعلی سایت را ببینید یا از لینک های سمت راست سراغ نظرات، امکانات، کامپیوترها، دوربین ها و تلفن ها بروید.

از موبایل به اینترنت، مستقیم

http://www.twitpic.com

حالا که تلفن های همراه هم دوربین های نسبتا خوبی دارند، دیگر هیچ دلیلی ندارد که از لحظات مختلف زندگی خود عکس نگیرید و وقتی که به منزل رسیدید، از طریق توییتر برای دوستان و آشنایانتان نفرستید.

اما با استفاده از توییت پیک این کار را می شود قبل از رسیدن به خانه هم انجام داد.

توییت پیک، یک سایت بسیار ساده و راحت است که به شما امکان میدهد تا به سرعت عکس های خود را به توییتر بفرستید. البته این سایت منحصر بفرد نیست و سایت های مشابهی هم دارد. اما شاید سریعترین و ساده ترین سایتی باشد که در این زمینه وجود دارد.

فقط کافی است که با حساب کاربری توییترتان وارد شوید. پس از آن یک ایمیل اختصاصی برای بارگذاری دریافت می کنید. حالا اگر عکس خود را با موبایل به آدرس ایمیلی که به شما داده شده بفرستید، عکس در توییت پیک و در توییتر وارد می شود. هر چه در موضوع ایمیل خود بنویسید، به عنوان پیام عکس استفاده می شود.

مربی بسکتبال شوید!

http://buzzerbeater.com

در وبنوردهای گذشته چند بار وبسایت هایی را معرفی کردیم که امکان بازی آنلاین فوتبال و مربیگری لیگ ها را فراهم می کرد. اما حالا می خواهیم به سراغ یک بازی آنلاین دیگر به همان شکل برویم، این بار بسکتبال.

این وبسایت زبان فارسی را هم در فهرست خود دارد. بنابراین به راحتی می توانید در وبسایت بازربیتر سرگرم شوید.

برای شروع باید در سایت ثبت نام کنید. بعد یک تیم بسازید. هر بازیکن 12 مهارت فردی دارد. بازیکن ها هر چقدر بیشتر تمرین کنند، مهارت بیشتری پیدا می کنند و مثل محیط واقعی از خیلی چیزها خسته و آزرده می شوند. شما باید مثل یک مربی به همه چیز توجه کنید و در نهایت تیم خود را به مسابقات و رده های مختلف ببرید. صعود کنید و قهرمان شوید.

حالا دنیا را نجات دهید!

http://wearewhatwedo.org

حرف اصلی این سایت خوش ساخت این است که همه ما می توانیم در زندگی روزمره خود کارهای خیلی کوچک و ساده ای انجام دهیم تا کره زمین تبدیل به جای بهتری برای زندگی شود.

آنها اسم این کارها را «فعالیت» یا action گذاشته اند. از فعالیت های حفظ محیط زیست گرفته تا بستن شیر آب هنگام مسواک زدن.

هدف اصلی، غنی کردن روابط اجتماعی است. این سایت اعضا را تشویق می کند که ایده های خود را به عنوان یک فعالیت روی سایت بنویسند. همین طور راجع به فعالیت های قبلی که انجام داده اند. قسمت هایی مثل در مدرسه یا در محل کار قرار دارد تا به ایده های جدیدی جهت ایجاد تغییرات مثبت در زندگی بدهد.

مطالب مرتبط