وب‌نورد، یافتن پس‌زمینه برای مانیتور و موبایل

وب‌نورد بخشی از برنامه کلیک است که از تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی پخش می‌شود و به معرفی وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها می‌پردازد.

پس‌زمینه از همه رنگ

www.interfacelift.com ما زمان زیادی از وقتمون را پای کامپیوتر صرف می‌کنیم بنابراین وجود کمی تنوع در این وسیله می‌تونه کمک بزرگی باشه تا کمتر خسته شویم. سایت اینترفیس لیفت، بیشتر از 2000 تصویر برای پس‌زمینه دسکتاپ دارد که کاملاً رایگان هستند و در اندازه‌های مختلف و برای سیستم‌عامل‌های متفاوت آماده شده‌اند. تصویر برای برای صفحات بزرگ و نمایشگرهای کنار هم و حتی نوت‌بوک‌ها موجود است. بعضی از این عکس‌ها واقعاً خیره‌کننده هستند و چون سایت نیاز به نام‌نویسی ندارد، چیزی برای از دست دادن نخواهید داشت. امتحانش کنید. علاوه بر اینها سایت حاوی تعداد زیادی پس‌زمینه برای موبایل هم هست.

پس‌زمینه برای موبایل

www.stylem.com اگر دوست دارید پس‌زمینه موبایل خود را هر چند وقت یک بار عوض کنید، می‌توانید از پس‌زمینه‌های «استایلم میدیا» استفاده کنید. هم رایگان است و هم برای آیفون، اندروید، بلک بری، و پالم پری قابل استفاده است. بنابراین بر اساس نوع گوشی‌ای که دارید، می‌توانید اپلیکیشن مخصوص این سایت را دانلود کنید. اینجا بیشتر از 10000 پس‌زمینه متنوع وجود دارد و روزانه 1.3 میلیون نفر از این سایت استفاده می‌کنند.

دستکاری در عکس

www.pixuffle.net این سایت نیازی به نام‌نویسی ندارد. عکسی را که دوست دارید در این سایت آپلود کنید و بعد پیکسل‌ها را با هم ترکیب کرده تا حاصل کار با فرمت «جی پگ» ایجاد شود. می‌تونید قسمت‌هایی را که نمی‌خواهید ترمیم کنید. بعد هم به عنوان تصویر پس‌زمینه کامپیوتر از آن استفاده کنید. اگر می‌خواهید تصویر را در وبسایتی بگذارید، باید اندازه درست آن را استفاده کنید تا سایت شما بهم نریزد یا صفحه وب‌سایتتان را سنگین نکند. می‌توانید با فتوشاپ یا نرم‌افزارهای مشابه روی آن عکس کار کنید بدون اینکه خیلی از کیفیت عکس کم شود.

فشرده‌کننده تصویر

www.punypng.com این سایت یک فشرده‌کننده تصویره که روی جی‌پگ، پی‌ان‌جی و گیف کار کرده و ادعا می‌کند که عکس‌ها را، بدون خراب کردن کیفیتشان، تا 40 درصد کوچیک می‌کند. ظاهر عکس‌ها پس از تغییر فرقی نمی‌کند. می‌توانید تنظیمات فشرده‌کننده خود را تغییر بدهید و اگر یک توسعه‌دهنده وب‌سایت باشید می‌توانید از پشتیبانی API استفاده کنید.

شوخی با عکس

www.befunky.com این سایت خوش‌قیافه کمک می‌کند، فقط با چند تا کلیک، از عکس‌های معمولی یک چیز خاص بسازید. استفاده از آن خیلی راحت است و نمونه همه جلوه‌های ویژه، سمت چپ صفحه گذاشته شده که تنوع زیادی هم دارد. همه مدل‌ها حداقل یک نسخه رایگان دارند و برای دسترسی به بقیه آنها باید یک مقدار کمی پول پرداخت کنید. برای استفاده از جلوه‌های رایگان مجبور نیستید ثبت‌نام کنید. اما اگر این کار را بکنید، می‌توانید برای خود یک گالری عکس بسازید. اگه می‌خواهید یک چیز خنده‌دار بسازید، می‌توانید از قسمت «گودیز» استفاده کنید که چیزایی مثل دهان، بینی، عینک، کلاه و موارد دیگر دارد که به صورت کاریکاتور طراحی شده‌اند.