وب‌نورد؛ همه روزنامه‌های دنیا در یک نگاه

وب‌نورد بخشی از برنامه کلیک است که از تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی پخش می‌شود و به معرفی وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها می‌پردازد.

فهرست روزنامه‌های دنیا

thepaperboy.com این سایت در واقع یک فهرست از روزنامه‌ها است که تقریباً همه روزنامه‌های موجود در دنیا در آن گرد‌اوری شده‌اند. ظاهرش کمی شلوغ است ولی استفاده از آن بسیار راحت است. اگه فقط دنبال خبرهای داغ دنیا باشید، می‌توانید بخش‌های مهم صفحه اصلی را بخوانید که شامل عناوین خبری مهم روز از BBC World است. بعضی دوست دارند از روی عکس‌ها و تیترهای صفحه اول روزنامه‌ها تصمیم بگیرند که کدام یک را بخوانند. سایت برای این دسته از افراد در قسمت «صفحه‌های اول امروز»، در گوشه سمت راست، صفحه اول همه روزنامه‌های پرخواننده انگلیسی‌زبان را نمایش می‌دهد. غیر از این در قسمت leading newspapers اسم‌های همه روزنامه‌های مهم دنیا آورده شده است تا به راحتی بتوانید از بینشان انتخاب کنید. موتور جستجو روزنامه‌ها را بر اساس اسم کشورها را پیدا می‌کند. روزنامه‌های فارسی اطلاعات تهران، همشهری، و تهران تایمز هم موجود است. سه روزنامه انگلیسی‌زبان افغان هم در این سایت است. اخبار بازی‌های ویدئویی gamersland.ir هدف این وبسایتِ فارسی، معرفی و اطلاع‌رسانی بازی‌های ویدیویی داخلی و خارجی و رسيدگى به وضعيت صنعت بازى در ايران است. شما مى‌توانيد به آخرين اخبار، نقد و بررسى جديدترين بازى‌هاى ايرانى، پروژه‌هاى مختلف استوديوهاى داخلى، مصاحبه با سازندگان بااستعداد ایران و خیلی چیزهای دیگه دسترسی داشته باشيد. در فهرست بازی‌ها می‌توانید تقریباً اسم همه بازی‌های موجود در بازار را بر اساس حروف الفبای انگلیسی، جست‌وجو کنید. هر کدام از بازی‌ها با یک شرح مختصر از خودِ بازی، شرکت سازنده و چند عکس همراه است. غیر از این تعدادی مقاله و مصاحبه هم درباره بازی در سایت موجود است.

تئاتر ایران theater.ir ایران تئاتر هر چه که درباره تئاتر ایران بخواهید را در خودش جمع کرده است. از اخبار گرفته تا نقد و بررسی، گفت‌وگو، و مقاله‌های جذاب. این سایت نه تنها تئاتر تهران و شهرستان‌ها را پوشش می‌دهد بلکه تئاتر بین‌الملل را هم از قلم نمی‌اندازد. از بخش‌های جالب دیگر سایت، بانک اطلاعات هنرمندان است که از این بخش می‌توانید اطلاعات مفیدی راجع به هنرمندان تئاتر و گروه‌های تئاتر تهران و شهرستان‌ها پیدا کنید. علاوه بر این، در قسمت جشنواره‌ها، می‌توانید از جزییات آخرین اخبار همه جشنواره‌های تئاتری ایران با خبر بشوید. و از مزایای دیگر سایت این است که می‌توانید بلیط‌ها را به صورت اینترنتی خریداری کنید.

باز هم محاسبات ابری sugarsync.com در این سایت فقط بگویید چه فایل‌ها و فولدرهایی را می‌خواهید هماهنگ یا سینک کنید و بقیه‌اش را به خود نرم‌افزار بسپارید. برای ذخیره فایل‌ها فقط کافی است آنها را با ماوس بکشید و در سایت بگذارید. از ویژگی‌های خوب این سایت ذخیره خودکار نسخه‌های قبلی یک فایل تا ۵ مرحله است. شما از این سایت 2 گیگا بایت فضای مجانی می‌گیرید و تنها حجم آخرین نسخه فایل‌ها محاسبه می‌شود.