وب‌نورد؛ از ماشین‌های اسپرت تا چهره شما در آینده

وب‌نورد بخشی از برنامه کلیک است که از تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی پخش می‌شود و به معرفی وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها می‌پردازد.

تصاویری از ایران

www.tehran24.com

هدف این سایت این است که فضایی برای ایرانی‌ها ایجاد کنه تا احساسات، افکار و تجربه‌های خود از یاران را از با دیگران به اشتراک بگذارند، و جنبه‌هایی از کشور را که شاید بعضی تا به حال به چشم خود ندیده‌اند، نمایش دهند. در این سایت از مناظر زیبای ایران تا تصاویری از مردم دیده می‌شود.

ماشین‌های اسپرت www.rsportscars.com این سایت دریایی از اطلاعات درباره ماشین‌های اسپرت در اختیار می‌گذارد. می‌توانید ماشین‌ها را بر اساس حروف الفبا، یا کارخانه سازنده انتخاب کنید و تاریخچه و یک شرح مفصل از آنها را بخوانید. تعداد زیادی مقاله هم در قسمت مقالات است که می‌تواند حسابی سرگرمتان کند. در ضمن، از کاغذدیواری‌ها غافل نشوید که هم تنوعشان زیاد است و هم کیفیت تصویریشان عالی‌ست.

پشتیبان فایل‌های شما www.backupify.com این سایت از داده‌های شما پشتیبان می‌گیرد. روش کار بسیار ساده است. فقط حساب‌های کاربری خود را به سایت اضافه کنید و بقیه‌اش را به سایت بسپرید. نسخه رایگان به شما 2 گیگ فضا می‌دهد، که در واقع برای ذخیره تعداد بالای عکس و مدارک حجیم کافی نیست. اما برای ذخیره ایمیل‌ها، توییت‌ها و مواردی از این قبیل کافی به نظر می‌رسد. اگر حجم بیشتر بخواهید باید پول بپردازید. وقتی از داده‌های خود پشتیبان گرفتید، می‌توانید هر وقت و از هر کجا که نیاز داشتید به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید.

چهره شما بیست سال بعد

www.in20years.com این سایت چهره شما را در 20 سال آینده پیش‌بینی می‌کند. اول باید جنسیت، سن و اینکه آیا مواد مخدر مصرف می‌کنید یا نه را تیک بزنید. بعد یک عکس از خود آپلود کنید و به تماشای خود در 20 سال آینده بشنید.

تولید موسیقی از سر و صدا www.rjdj.me یک اپلیکیشن آیفون که صداهای موجود در محیط، از قبیل صدای آدم‌ها و ماشین‌ها را گرفته و به موسیقی تبدیل می‌کند. نتیجه‌اش واقعاً جالب است. تعدادی scene که هر کدام تم‌های خاص خود را دارند و می‌توانید از میانشان انتخاب کنید. بعد در گوشی خود حرف بزنید، جیغ بکشید، آواز بخوانید، دست بزنید و خلاصه هر سر و صدایی که دوست دارید، تولید کنید و ببینید در نهایت چه نوع آهنگی در اختیار دارید.