وب‌نورد؛ از کاریکاتور تا پاسخ به پرسش‌های روزمره

وب‌نورد بخشی از برنامه کلیک است که از تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی پخش می‌شود و به معرفی وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها می‌پردازد.

کاریکاتور از نوع ایرانی

www.irancartoon.ir

اگر علاقمند به کاریکاتور هستید، ایران کارتون پیشنهاد خوبی است. فهرستی از هنرمندان ایرانی و خارجی در این سایت وجود دارد که با کلیک روی هر اسم، می‌توانید به شرح حال و مجموعه‌ای از آثارشان دسترسی پیدا کنید. علاوه بر تصویرهای سرگرم‌کننده، مطالب خواندنی زیادی هم در قسمت گزارش‌ها و اخبار برای بازدیدکننده‌ها وجود دارد. در بخش گالری منتخبی از آثار هنرمندان وجود دارد. علاوه بر این در سایت تعدادی انیمیشن دیدنی هم موجود است.

چطور انجامش دهم؟

www.ehow.com

این سایت جواب بسیاری از سؤال‌های زندگی روزمره شما را می‌دهد. در واقع این سایت، یک مرجع آنلاین از متخصصان و افراد عادی است که به کمک هم به پرسش‌های خواننده‌ها با ویدئوو جواب می‌دهند. به گفته خود سایت، در حال حاضر، بیشتر از یک و نیم میلیون مقاله و 150 هزار ویدیو در پاسخ به پرسش‌های مختلف موجود است. مقاله‌های موجود در صفحه اول روزانه تغییر می‌کنند اما در سمت چپ صفحه یک فهرست کلی از موضوعات متنوع و ویدیوهای پربیننده هست.

ایمیل رنگی

Farsi Editor

با اپلیکیشن آیفون فارسی ادیتور می‌توانید در مراوده‌های ایمیلی خود از قلم‌های مختلف با تنوع رنگ و اندازه استفاده کنید. در ضمن می‌توانید، برای تاکید روی کلمه‌ها یا جملات آنها را به اشکال ایتالیک و بولد هم بنویسید یا زیرشان خط بکشید. علاوه بر اینا، اعداد هم به فارسی هستند. روی هر حرف که بروید، بسته به جای آن در کلمه، آن را به سه شکل سرکلمه‌ای، میانی، و ته‌کلمه ای می‌بینید.

تندنویسی موبایلی

www.swypeinc.com

این یک اپلیکیشن مخصوص نوشتن در موبایل‌های مبتنی بر اندروید است. روی صفحه کلید مجازی، انگشتتان را روی حروف مورد نظر بکشید تا اپلیکیشن بر اساس آن، چند تا کلمه به شما پیشنهاد دهد. ظاهراً این روش نوشتن جزو سریع‌ترین و راحت‌ترین روش‌ها به حساب می‌آید.