وب‌نورد؛ از ابزارک تا چهره کارتونی

وب‌نورد بخشی از برنامه کلیک است که از تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی پخش می‌شود و به معرفی وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها می‌پردازد.

ابزارک‌ها به فارسی

www.narenji.ir

نارنجی مکانی است برای معرفی ابزارک‌های جدید. در این سایت می‌توانید با آخرین ابزار جدید تکنولوژی که به زندگی روزانه ما وارد می‌شوند، آشنا شوید. روش‌های مختلفی برای جست‌وجو بین مطالب هست. می‌توانید در قسمت موضوعات داغ یا مطالب پربیننده ماه بگردید، یا در جعبه جست‌وجو کلمه مورد نظر خود را بنویسید. برای راحتی کار، مطالب مربوط به ابزارهای مختلف هم، بر اساس نوعشان گروه‌بندی شده‌اند. یکی دیگر از ویژگی‌های سایت، قسمت تعریف اصطلاحات رایج است.

سفارش آنلاین غذا

www.zoodfood.ir

سایتی که امکان سفارش آنلاین غذا از رستوران‌های تهران را فراهم کرده است. همه رستوران‌های سایت شامل آدرس و منو هستند. با کلیک روی منوها می‌توانید به قیمت غذای مورد نظر خود دسترسی داشته باشید. برای سفارش غذا، روی قسمت سفارش کلیک کنید و تعداد دلخواه را وارد کنید. پس از آن نشانی را به سایت بدهید و مدتی بعد غذا را دریافت کنید. سایت به تازگی راه‌اندازی شده و در حال حاضر همه تهران را پوشش نمی‌دهد ولی در حال گسترش است.

چهره‌ساز کارتونی

http://mywebface.mywebsearch.com

اگر دوست دارید برای تفریح عکس‌های خود را کارتونی کنید، از این سایت استفاده کنید. در قسمت فوتومیکس یک عکس از کامپیوتر یا فیس‌بوک بارگذاری کرده و با استفاده از فیچرهای موجود، کارتونیش کنید. می‌توانید موهای سر یا اجزای صورت را عوض کنید، عینک و کلاه برایش بگذارید و حتی به آن متن اضافه کنید. در نهایت هم می‌توانید عکس را چاپ کنید یا بع صورت آنلاین با دیگران به اشتراک بگذارید.

نشریه ادبی عروض

www.arooz.com

علاقمندان به ادبیات نشریه ادبی الکترونیکی عروض را حتماً نشان کنید. این نشریه شامل اخبار ادبی، مقاله، نقد ادبی، گفتگو با متخصصان ادبیات، معرفی آثار افراد و خیلی اطلاعات مفید و خواندنی دیگر است. برای دسترسی به شماره‌های گذشته می‌توانید به قسمت بایگانی رجوع کنید. در قسمت انتشارات، آثار ادبی نویسنده‌ها به صورت الکترونیکی منتشر شده که برای همه قابل دریافت است.

کارت تبریک آنلاین

www.tabrik.info

است تبریک، محلی برای فرستادن و دریافت تبریک برای مناسبت‌های مختلف است. برای استفاده باید نام‌نویسی کنید. مناسبت مورد نظرتان را انتخاب کرده و پیام تبریک را بنویسید. برای رنگ نوشته و زمینه متن هم آزادی انتخاب دارید.