وب‌نورد؛ از تزئین پاورپوینت تا کمک به فقرا

وب‌نورد بخشی از برنامه کلیک است که از تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی پخش می‌شود و به معرفی وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها می‌پردازد.

یاریگری برای پاورپوینت

www.visualbee.com

وجود گزینه‌ای که به شما امکان انتخاب فضای متناسب با مطلبی که درباره‌اش صحبت می‌کنید را می‌دهد، کمک بزرگی است. اگر خودتان تصویر متناسب با مطلب خود برای افزودن به اسلایدهای خود را ندارید، سایت در بایگانی خود می‌گردد و به شما تصاویر را پیشنهاد می‌دهد.

جست‌وجوی توییتری

www.twitjobsearch.com

وقتی یک کلمه کلیدی را جست‌وجو می‌کنید، این موتور جست‌وجو هر چیزی که احتمال می‌دهد برایتان جالب توجه باشد را پیدا می‌کند و یک فهرست بلند بالا جلویتان می‌گذارد. اول از همه هم آنهایی را به شما نشان می‌دهد که تازه در توییتر پست شدن، یعنی آنها را در لحظه شکار می‌کند.

جذب دنبالگر بیشتر در توییتر

www.replyz.com

اگر می‌خواهید در توییتر دنبالگرها یا فالورهای بیشتری داشته باشید، این سایت گزینه مناسبی است. موضوعی که بر آن تسلط دارید را، جست‌وجو کنید و درباره‌اش نظر و پیشنهاد بدهید. با این روش کسانی که به همان موضوع علاقمندند، با شما آشنا می‌شوند و احتمال اینکه پست‌های شما را دنبال کنند، بالا می‌رود.

کمک به گرسنگان جهان

www.freerice.com

این سایت برای کمک که فقرا و گرسنگان جهان ایجاد شده است. در این سایت یک سری پرسش هست و به ازای هر پاسخ درست، ۱۰ دانه برنج به فقرا اهدا می‌شود. پس هر چه بیشتر پاسخ بدهید، بیشتر کمک می‌کنید.

کمک به کودکان افغان

www.help-afghan-school-children.org

اگر می‌خواهید به کودکان افغان که از مدرسه و تحصیل محرومند، کمک کنید به این سایت مراجعه کنید. اینجا می‌توانید، علاوه بر کمک‌های مالی، به پروژه‌هایی که در دست اجرا هستند، نگاهی بیاندازید و با هدیه‌های ارزانی مثل نوشت‌افزار و کتاب به پروژه کمک کنید. علاوه بر این، داوطلبان آنلاین می‌توانند مسؤولیت‌های مختلفی بر عهده بگیرند و برای کمک، دانش و تخصص خود را به اشتراک بگذارند.