وب‌نورد؛ از اپلیکیشن‌های اندروید تا بزرگ‌ترین تصویر پاناروما

وب‌نورد بخشی از برنامه کلیک است که از تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی پخش می‌شود و به معرفی وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها می‌پردازد.

حق نشر عکس meebo.com

مسنجر میبو

meebo.com/meebomobile/

یکی از نرم‌افزارهای پیام‌رسان میبو است. یه اپلیکیشن رایگان برای بلک‌بری، آیفون، اندروید و ویندوز. این نرم‌افزار مسنجرهای زیادی را پشتیبانی می‌کند، اما تازگی‌ها فیس‌بوک را از فهرست خود حذف کرده است. تنها مشکلش این است که باتری موبایل را می‌بلعد. بنابراین اگر زیاد از آن استفاده کنید، ممکن است گرفتار شوید.

مسنجر ای‌بادی

ebuddy.com

این اپلیکیشن، هم برای کاربران اندروید و هم آیفون قابل استفاده است. ظاهر ساده‌ای دارد و رایگان است. کار با آن خیلی ساده و سرعتش بالاست و کلاینت‌های زیادی از جمله فیس‌بوک را پشتیبانی می‌کند. اما مثل میبو باتری تلفن به سرعت خالی می‌شود.

حق نشر عکس trillian.im

مسنجر تریلیُن

trillian.im

تریلیُن هم یکی از اپ‌هایی است که تازه وارد فروشگاه اندروید شده و در حال حاضر برای دسترسی باید از سایت دانلودش کنید. مجانی و هم برای بلک بری، هم آیفون و هم دسکتاپ قابل استفاده است. تمام مسنجرهای پرطرفدار از جمله فیس بوک را پشتیبانی می‌کند. میزان باتری مصرفی این اپ از دو تای قبلی کمتر است.

به دنبال سلبریتی

justspotted.com

بعضی‌ها همیشه دنبال این هستند تا بدانند ستاره‌ها و هنرمندان چگونه زندگی می‌کنند. این سایت که با نقشه گوگل کار می‌کند، شخصیت‌های معروف را در گوشه و کنار دنیا دنبال می‌کند. در واقع مردم، هر شخص مشهوری را که می‌بینند به سایت گزارش می‌دهند. اگر در سفر باشید، می‌توانید سایت را بررسی کنید، شاید بتوانید به طور تصادفی با یکی از آنها برخورد کنید و عکسی به یادگار بگیرید.

بزرگ‌ترین عکس پاناروما

360cities.net

یکی از تصویر این سایت رکورد جهانی کسب کرده و بزرگ‌ترین تصویر پانورامیک دنیا شناخته شده است. برای کسانی که دوست دارند جزییات بیشتری بدانن، باید گفت که وضوح این تصویر ۸۰ گیگا پیکسل است. این یعنی ۸۰ میلیارد پیکسل! و از ۷۸۸۶ عدد عکسِِ با رزلوشن بالا تهیه شده است. عکاسی این عکس سه روز طول کشیده و بین عکس‌های پانارومیک شهرها، بالاترین رزلوشن را دارد. می‌تونید برای دیدن جزییات بیشتر آن را بزرگ کنید.