وب‌نورد؛ از سینمای فردا تا آجربازی

وب‌نورد بخشی از برنامه کلیک است که از تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی پخش می‌شود و به معرفی وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها می‌پردازد.

حق نشر عکس cinemafarda.com

سینمای فردا

cinemafarda.com

اگر به فیلم و فیلم‌سازی علاقمندید، چیزی که لازم دارید سینمای فرداست. اینجا هر نوع اطلاعات مربوط به فیلم های کوتاه ایرانی که بخواهید، پیدا می‌شود. علاوه بر محتوای سایت، می‌توانید به تازه‌ترین‌های مربوط به جشنواره‌های فیلم کوتاه دسترسی پیدا کنید و از این راه برای شرکت در آن نام‌نویسی کنید.

فیلم کوتاه ایرانی

mooweex.com

گلچینی از کارهای فیلمسازان آماتور و حرفه‌ای ایرانی در این سایت نمایش و در بخش‌های مستند، تخیلی، کارتون و ژانرهای دیگر عرضه می‌شود. فیلم‌های گلچین شده سایت خیلی هنری و جالب هستند.

تهران گالری

tehranartgallery.com

چه برای تفریح و چه برای ایده گرفتن، تهران گالری سایت مناسبی برای علاقمندان به هنر است. یک گالری آنلاین زیبا از آثار هنرمندان ایرانی. ویژگی‌اش این است که در عین حالی که به نمایش نقاشی می‌پردازد، فروش آنلاینشان را هم برای علاقمندان مهیا کرده است. پس اگر اثری را پسندیدید، می‌توانید مستقیم از سایت سفارش دهید. کسانی هم که علاقمند نقاشی‌های خود را در سایت به نمایش بگذارند، بعد از نام‌نویسی می‌توانند اینکار را انجام دهند.

حق نشر عکس didemag.com

مجله عکاسی

didemag.com

این مجله آنلاین که به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر می‌شود، به نمونه‌های قابل‌توجه عکاسی معاصر ایران می‌پردازد. هر شماره این مجله شامل یک پروژه عکاسی است که با توضیحات و نوشته‌هایی از عکاسان و منتقدان مختلف همراه شده است.

آجربازی

legouniverse.com

ظاهراً لِگو اسباب‌بازی بچه‌ها است اما خیلی از بزرگسالان هم شدیداً به آن علاقمندند. این سایت شمار را به یک دنیای تخیلی می‌برد. در این سایت به جنگ شخصیت‌های خبیث می‌روید و سرزمینی که از لگو ساخته شده را فتح می‌کنید. طراحی گرافیکی‌اش فوق‌العاده است و هر کسی را به بازی تشویق می‌کند. اگر دوست داشته باشید، می‌توانید با رقبای آنلاین بازی کنید.

اگر چه بازی‌اش رایگان نیست، می‌توانید یک ماه آزمایشی به طور مجانی استفاده‌اش کنید. یکی از بهترین قسمت‌های این بازی جایی است که می‌تونین با آجرهایی که جمع کرده‌اید، چیزی بسازید.