هزینه دانلود فایل از بی بی سی

هزینه استفاده از این خدمات چیست؟

بی بی سی برای شنیدن اخبار یا تماشای فایل های ویدیویی هزینه ای از شما دریافت نمی کند، ولی اپراتور تلفن همراه شما ممکن است به دلیل دانلود اطلاعات مبلغی از شما مطالبه کند. اگر نمی دانید که هزینه دانلود از طریق تلفن همراهتان چقدر است، با اپراتور خود تماس بگیرید.

بی بی سی مسئولیتی در مورد هزینه های مربوط انتقال اطلاعات، از جمله اتصال به سایت بی بی سی و استفاده از محتوای صوتی و تصویری آن از طریق تلفن همراه، نمی پذیرد.

چگونه می توان هزینه کمتری پرداخت؟

چندین راه برای کاهش هزینه های دانلود فایل صوتی یا تصویری هست:

- خرید مجموعه اطلاعات: گرفتن اشتراک ماهانه برای دریافت بسته اطلاعاتی می تواند هزینه روزانه گردش در وب و دانلود صدا و تصویر از طریق دستگاه های قابل حمل (مثل تلفن همراه) را کاهش دهد؛ بویژه اگر شما خیلی از اینترنت استفاده می کنید. برای اطلاعات بیشتر با شرکت ارائه دهنده خدمات تلفن همراه خود تماس بگیرید.

- استفاده از اینترنت بی سیم (Wi-Fi) : بیشتر تلفن های همراه دارای امکانات استفاده از اینترنت بی سیم هستید. با استفاده از این امکانات، در منزل یا در یک محل عمومی، می توانید هزینه استفاده از خدمات بی بی سی فارسی را کاهش دهید. اگر نمی دانید که تلفن همراه شما قابلیت استفاده از اینترنت بی سیم را دارد یا نه، با شرکت سازنده گوشی یا اپراتور خود تماس بگیرید.

- استفاده از بلوتوث: دسترسی به بعضی از فایل های صوتی موجود در بی بی سی محدودیتی ندارد و می توانید آن را از طریق بلوتوث به تلفن همراه سایرین نیز بفرستید.

دانلود اخبار یک دقیقه ای