وب‌نورد؛ از ویرایش آنلاین عکس تا سِت کردن لباس

Pixlr

ویرایشگر آنلاین عکس

www.pixlr.com/editor

اگر بخواهید به سرعت یک عکس را ویرایش کنید اما روی کامپیوتر خود فتوشاپ نداشته باشید، این سایت کارتان را ساده می‌کند. یک ویرایشگر تصویر قدرتمند که به نوعی امکانات فتوشاپ را به طور آنلاین در اختیارتان قرار می‌دهد.

به محض این که وارد سایت می‌شوید سه گزینه نمایش داده می‌شود که شامل ساخت عکس تازه، انتخاب عکس از روی کامپیوتر یا از روی اینترنت است. گزینه دوم را انتخاب کنید، بعد می‌توانید عکس مورد نظر را از روی کامپیوتر انتخاب کنید و شروع به ویرایش کنید. برنامه قدرتمند و سریعی است و جلوه‌ها و افکت‌های خوبی دارد. از همه مهم‌تر کاملاً رایگان است.

گیتاربازی

www.jamlegend.com

جم‌لجند یک بازی چندبازیکنه در سبک و سیاق گیتارهیرو است. در این سایت می‌توانید با هر کدام از آهنگ‌های بی‌شماری که دارد همنوازی کنید. می‌توانید تک نفره، در رقابت با کامپیوتر، یا چندنفره این بازی را انجام بدهید.

راهش این است که کیبرد را مثل گیتار نگه دارید. بعد با استفاده از دکمه‌های اف1 تا اف 12 کوردها را بزنید. اگر با درجه سختی بالا بازی می‌کنید باید از دکمه ENTER به عنوان مضراب استفاده کنید.

انیمیشن‌سازی

www.xtranormal.com

یک سایت انیمیشن‌سازی فوق‌العاده که با استفاده از سیستم متن به سخن می‌تواند به فیلم‌های ساخته‌شده حیات بیشتری ببخشد. ساخت فیلم فوق‌العاده آسان و سریع است و شخصیت‌ها با حرف‌هایی که کاملا با حرکات لب هماهنگ است، حرف می‌زنند. عملیات رندر کردن کمی زمان می‌برد اما نتیجه کار کاملا حرفه‌ای و زیباست. نسخه رایگان شامل تعداد قابل قبولی از پس‌زمینه، شخصیت و صدا است. و البته اگر احتیاج به چیزهایی بیشتری داشته باشید، امکان ارتقا هم وجود دارد. در ضمن می‌توانید برنامه را دریافت کنید که قوی‌تر بود اما کار کردن با آن پیچیده‌تر است. پس از آن که ساخت فیلم تمام شد، می‌توانید آن را روی سایت ارسال کنید.

اوریگامی یا کاغذ و تا

www.origami-fun.com

یکی از سرگرمی‌های کودکی تا کردن کاغذ و ساخت چیزهایی مثل قایق و نمکدان است. این هنر جدی ژاپنی که اوریگامی نام دارد. سایت اوریگامی فان یک سایت آموزشی بزرگ برای یاد گرفتن هنر کاغذ و تاست. در بخش‌های مختلف منوی سایت در سمت چپ سایت، می‌توانید دسته‌بندی‌ها را ببینید. مثلاً بخشی هست با نام اورگامی برای کودکان که روش ساخت اوریگامی‌های ساده را توضیح می‌دهد.

یکی از بهترین بخش‌های این منو، بخش ویدئوهاست. وقتی وارد این قسمت می‌شوید، عکس‌هایی از اوریگامی با یک پاراگراف کوتاه می‌بینید که توضیح می‌دهد آن اوریگامی چیست. اگر کلیک کنید، ویدئوی آموزشی همراه با مراحل تا زدن به صورت عکس‌های گام به گام را خواهید دید. امکان چاپ دستورات ساخت یک سری اوریگامی در بخش اوریگامی قابل چاپ گذاشته شده است و نسخه پی‌دی‌اف هر اوریگامی قابل دانلود و چاپ است.

با پولیور سِت کنید

www.polyvore.com

عاشقان مد و لباس و کفش و تیپ حتماً این سایت را دوست خواهند داشت. اول یک حساب کاربری در سایت باز کنید. حالا سه تا گزینه دارید. خانه، جایی است که هر بار پس از ورود اطلاعاتی از وضعیت خود و دوستانتان را خواهید دید. پروفایل من جایی است که اطلاعات به صورت عمومی برای دیگران منتشر می‌شود. بخشی هم برای جست‌وجو در پولیور پیش‌بینی شده است.

البته جذاب‌ترین قسمت سایت جایی است که می‌توانید یک سِت برای خود درست کنید. روی آن کلیک کنید تا به صفحه‌ای وارد پوید که پر از لباس و چیزهای دیگر مثل عینک و کیف و دستکش است. حالا باید آنها را کنار هم بچینید. حالا می‌توانید این ست را منتشر کنید تا همه ببینند.