ابزار توییتر بی‌بی‌سی فارسی

ابزار توییتر بی‌بی‌سی فارسی

قابلیت جدیدی به وب سایت سرویس جهانی بی‌بی‌سی اضافه شده است - ابزاری که مطالب ارسالی خبرنگاران و برنامه‌سازان ما در توییتر را در وب سایت نمایش می‌دهد.

اگر به صفحه برنامه کلیک فارسی و یا صفحه بازیهای ۲۰۱۰ جام آفریقا در وب سایت انگلیسی سرویس جهانی بی‌بی‌سی مراجعه کنید، بخش جدیدی را می‌بینید - جعبه‌ای که شبیه عکس سمت چپ است.

طراحی این بخش برای نشان دادن اجمالی نوشته‌های خبرنگاران و برنامه‌سازان ما در توییتر به بازدیدکنندگان سایت است.

بسیاری از شما با توییتر آشنا هستید و خودتان نیز در آن عضو هستید. تعدادی از خبرنگاران ما نیز از آن به عنوان راه سریعی برای خبررسانی در باره فعالیت‌هایی که در مکان‌های دور و نزدیک در سراسر جهان انجام می‌دهند استفاده می‌کنند.

اما تاکنون برای ما به آسانی امکان نمایش همه آنها در یک مکان بر روی وب سایت بخش فارسی وجود نداشته است. امیدواریم که این قابلیت جدید این امر را تغییر دهد.

استفاده ما از توییتر به این معنا نیست که استاندارها یا ارزشهایی بی‌بی‌سی پایین آمده است.

و البته باید تأکید کنیم که بی‌بی‌سی مسئول محتوای دیگر وب‌سایت‌ها نیست. در حالی که خبرنگاران ما از این سرویس استفاده می‌کنند، ما نمی‌توانیم مسئول مطالبی باشیم که دیگر کاربران در آن ارسال می‌کنند.

اما امیدواریم این ابزار راه سریعی برای خبررسانی در زمینه آخرین رویدادها و همچنین اتفاق‌های پشت پرده رویدادهای بزرگ خبری و همچنین برنامه‌های شبکه فارسی بی‌بی‌سی باشد.

این بخش هنوز در مراحل مقدماتی است و اگر موفق باشد، امیدواریم در سطح وسیع‌تری از آن در وب‌سایت بخش فارسی استفاده کنیم.

مشتاقانه منتظر هر گونه ن ظر و پیشنهادی در این زمینه هستیم.

مطالب مرتبط