به روز شده:  18:20 گرينويچ - شنبه 16 آوريل 2011 - 27 فروردین 1390

چگونه می توانید در آمریکا با تلفن همراه به بی بی سی گوش دهید

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش با "ریل پلیر" یا "ویندوز میدیا پلیر"

اگر ساکن ایالات متحده آمریکا هستید، می توانید از طریق خط ثابت یا تلفن همراه خود به رادیو فارسی بی بی سی گوش دهید. برای این کار در ۲۴ ساعت شبانه روز می توانید با این شماره تلفن تماس بگیرید:6583 -432 (712)

ارائه این خدمات برای شنوندگان در ایالات متحده آمریکا مجانی است، ولی ممکن است برای تماس با این شماره اپراتور تلفن شما مبلغی از شما دریافت کند.

تلفن، رادیویی همراه شما

ارائه اخبار از طریق تلفن، خدمت دیگری است از بخش فارسی بی بی سی که هم اکنون از طریق تلویزیون، رادیو و وبسایت اخبار را ارائه می دهد و در راستای حضور بیشتر ما در آمریکاست.

گسترش مشارکت بی بی سی با "آدیو نو (Audio Now)"،‌ ارائه دهنده خدمات پخش رادیو از تلفن همراه در آمریکای شمالی، به این معناست که اکنون علاوه بر رادیو عربی،‌ برنامه های سرویس جهانی بی بی سی به زبان های انگلیسی، فارسی، سومالیایی و اردو در سرتاسر آمریکا از طریق تلفن همراه قابل دریافت است. برای اینکار نیازی به دانلود یا استفاده از خدمات دیتا نیست و تنها لازم است با یک شماره تماس بگیرید.

سرویس جهانی بی بی سی با تکیه بر موفقیتی که در ارائه ۲۴ ساعته خدمات رادیویی بی بی سی عربی از طریق تلفن از طریق مشارکت با "آدیو نو" به دست آورده بود، اکنون بار دیگر از طریق همکاری با این شرکت، خدمات جهانی خود را در زمینه پخش اخبار رادیویی گسترش داده است.

اکنون برنامه های خبری بی بی سی فارسی به صورت درخواستی (on-demand) از طریق تماس با این شماره امکانپذیر است:‌

6583 -432 (712)

ارائه این خدمات برای تماس گیرندگان در آمریکا مجانی است، با این حال شنوندگان باید از شرکت تلفن خود درباره هزینه های احتمالی، کسب اطلاع کنند.

"سایمون کندال"، رئیس بخش توسعه تجاری در بخش اخبار جهانی بی بی سی، در این زمینه می گوید:‌ ما خوشحالیم که برنامه های چند زبانه سرویس جهانی بی بی سی اکنون برای مخاطبان در آمریکا قابل دسترس است. این برنامه ها به زبان های انگلیسی، فارسی، سومالیایی و اردو پخش می شود و این خدمات حاصل مشارکت ما با شرکت "آدیو نو" است.

او می گوید: ما هم اکنون شمار زیادی مخاطب انگلیسی زبان و نیز مهاجرانی را داریم که از طریق وبسایت ها به برنامه های ما گوش می دهند. این ‌خدمات تازه ارتباط با مخاطبانمان را وارد مرحله جدیدی می کند و سرویسی راحت و انعطاف پذیر برایشان فراهم می آورد.

"الن بلاتینگر"، مدیرعامل شرکت "آدیو نو"، در این باره می گوید: برای هشتاد درصد از مخاطبان بالقوه که از طریق تلفن همراه خود به اینترنت دسترسی ندارند، گوش کردن به برنامه های بی بی سی در آمریکا باید به سادگی گرفتن یک شماره با تلفن باشد. محتوای غنی بی بی سی اکنون برای هر شنونده ای که یک تلفن همراه دارد، تنها با گرفتن یک شماره قابل دسترس است بدون اینکه نیاز به دانلود کردن فایل باشد.

"مارسل باربولسکیو"،‌ مدیر بخش فن آوری "ادیو نو"‌ نیز می گوید: این خدمات در پاسخ به تقاضای روزافزون شوندگانی که تلفن همراه دارند ارائه شد تا بتوانند خیلی سریع به برنامه های از پیش ضبط شده در زمینه های ورزشی و خبری ما در رادیو و آنلاین دسترسی داشته باشند بدون اینکه نیاز به دانلود کردن فایل های صوتی باشد. شرکای ما در پخش برنامه ها اکنون می توانند ارائه فایل صوتی از پیش ضبط شده را گسترش دهند،‌ ازجمله پادکست برای تلفن همراه، تقریبا بدون اینکه هزینه ای داشته باشد.

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.