مورینیو: زندگی‌ام در هتل فاجعه است

حق نشر عکس Reuters
Image caption منچستریونایتد با هدایت ژوزه مورینیو از نه بازی لیگ سه بازی را باخته

ژوزه مورینیو سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد گفته که زندگی در هتل فاجعه است و حضور عکاسان در بیرون از هتل او را خسته کرده.

مورینیو ۵۳ ساله از زمانی که در تابستان امسال به عنوان سرمربی منچستریونایتد انتخاب شد در هتل لوری در شهر منچستر زندگی می‌کند.

سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ گفته که خیلی وقت‌ها دوست دارد بیرون برود ولی به خاطر حضور عکاسان پر شمار جرئت این کار را ندارد.

او در گفتگو با شبکه اسکای اسپورت گفته است: "برای من فاجعه است چرا که بعضی اوقات می خواهم برای قدم زدن به بیرون از هتل بروم ولی در عمل نمی‌توانم. من فقط می‌خواهم از پل رد شوم به رستوران بروم ولی نمی توانم، خب این واقعا مسخره است ولی خب اپلیکشن‌هایی دارم که با آنها می توانم غذای مورد علاقه ام را سفارش دهم."

خانواده ژوزه مورینیو در شهر لندن زندگی می کنند و همین باعث شده مرد پرتغالی از این وضعیت ابراز نارضایتی کند. او گفته: "واقعیت این است که دختر من هفته آینده ۲۰ ساله خواهد شد و پسرم هم چند ماه دیگر ۱۷ ساله. آنها به زندگی در لندن عادت کرده اند، دانشگاه، فوتبال و دوستانشان در آنجاست. آنها در سنی هستند که نمی‌توانند مانند قبل به دنبال من بیایند. برای اولین بار خانواده ما به شیوه ای دیگری زندگی می کند."

منچستریونایتد از زمانی که مورینیو هدایت این تیم را بر عهده گرفته، نتایجی متفاوت را کسب کرده است. این تیم در ابتدای فصل جدید لیگ برتر با سه برد پیاپی هواداران خود را امیدوار کرد ولی شکست مقابل تیم رقیب یعنی منچسترسیتی و واتفورد اوضاع این تیم را دگرگون کرد.

شیاطین سرخ در حال حاضر در رده هفتم لیگ قرار دارند و اختلاف امتیاز آنها با منچسترسیتی صدرنشین لیگ ۶ امتیاز است.

باخت سنگین ۴ بر صفر منچستریونایتد مقابل چلسی، تیم سابق ژوزه مورینیو اوضاع را برای این مربی پرتغالی سخت تر کرده، او امشب در مرحله چهارم جام اتحادیه انگلستان بار دیگر باید مقابل منچسترسیتی قرار گیرد، مسابقه که برد در آن می‌تواند فشار را تا حدی از روی ژوزه مورینیو کم کند.