اعضای تیم ملی آرژانتین رسانه‌ها را تحریم کردند

حق نشر عکس AP
Image caption لیونل مسی و دیگر بازیکنان تیم ملی آرژانتین پس از مسابقه کلمبیا خبر تحریم رسانه‌ها را اعلام کردند

لیونل مسی پس از برد سه بر صفر آرژانتین در مقدماتی جام جهانی روسیه مقابل کلمبیا در کنفراس خبری اعلام کرد که اعضای تیم ملی آرژانتین به دلیل اتهام‌هایی که رسانه‌های این کشور به هم تیمی‌های او وارد کردند، او و دیگر بازیکنان این تیم با آنها صحبت نخواهند کرد.

پیشتر ازکویل لاوتزی بازیکن تیم ملی آرژانتین در گزارشی رادیویی متهم به مصرف ماریجوانا پس از تمرین تیم ملی شده بود. اتهامی که این بازیکن آن را رد کرده است.

این بازیکن تیم ملی آرژانتین همچنین در واکنش به این اتهام اعلام کرده علیه خبرنگاری که این اتهام را به او وارد کرده، شکایت خواهد کرد.

لیونل مسی ستاره ۲۹ ساله تیم ملی آرژانتین در کنفراس خبری که هر ۲۵ بازیکن تیم ملی این کشور حضور داشتند گفت:" ما به مسایل مختلفی متهم شد‌ه‌ایم و بی احترامی‌های زیادی علیه ما صورت گرفته ولی ما هیچ وقت چیزی نگفتیم. ولی تصمیم گرفتیم دیگر با رسانه‌ها حرف نزنیم."

ستاره باشگاه بارسلونا با اشاره به اتهام‌های که علیه لاوتزی مطرح شده گفت:" مسایلی که در مورد لاوتزی گفته شده، واقعاً جدی‌ است و ما باید واکنش نشان دهیم، چون اگر چیزی نگوییم مردم چیزهایی که گفته شده را باور می‌کنند."

رسانه‌های آرژانتین پس از باخت سه بر صفر این تیم مقابل برزیل به شدت از تیم ملی این کشور انتقاد کردند ولی پیروزی سه بر صفر آرژانتین مقابل کلمبیا باعث شد این تیم به رده پنجم منطقه آمریکای جنوبی صعود کند.

چهار تیم به صورت مستقیم از منطقه آمریکای جنوبی به جام جهانی روسیه صعود می‌کنند و تیم پنجم باید در مسابقه پلی آف برای کسب سهمیه پنجم شرکت کند.

موضوعات مرتبط