جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه: برنامه کامل بازی‌ها به وقت ایران و کشورهای دیگر

هواداران ایران در مسکو حق نشر عکس Getty Images
Image caption هواداران ایران در مسکو

جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه از روز پنج‌شنبه ۱۴ ژوئن (۲۴ خرداد) با بازی روسیه، میزبان رقابت‌ها و عربستان سعودی آغاز می‌شود. روز ۱۵ ژوئیه (۲۴ تیر) قهرمان این مسابقات در بازی فینال مشخص خواهد شد.

صفحه ویژه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

می‌توانید جدول زمانی تمام بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را از فهرست زیر با فرمت پی‌دی‌اف (pdf ) دانلود کنید. اگر قصد چاپ کردن برنامه بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را دارید، بهتر است آنها را روی کاغذ به طول و عرض ۴۲ در ۳۰ سانتی متر چاپ کنید تا خوانا باشد.

از برنامه بازی‌های جام جهانی به وقت گرینویچ می‌توانید برای محاسبه زمان بازی‌ها در کشورهای دیگر استفاده کنید. ترکیه و عراق ۳ ساعت، امارات (دبی) و ارمنستان چهار ساعت و تاجیکستان ۵ ساعت از زمان گرینویچ جلوتر هستند.

در این دوره جام جهانی، تیم ملی فوتبال ایران در گروه بی Bهمگروه اسپانیا، پرتغال و مراکش است. بازی‌های ایران در روزهای ۲۵ و ۳۰ خرداد و چهارم تیر برگزار خواهد شد.

آلمان قهرمان جام جهانی برزیل، در گروه اف F با کره جنوبی، مکزیک، سوئد همگروه است. دور مقدماتی جام جهانی تا هفتم تیر ادامه دارد. دور یک هشتم نهایی از نهم تا ۱۲ تیر و مسابقات یک چهارم نهایی هم در ۱۵ و ۱۶ تیر برگزار می‌شود. دو دیدار نیمه نهایی در روزهای ۱۹ و ۲۰ تیر برگزار می‌شوند. دیدار رده بندی این دور جام جهانی ۲۳ تیر در سن‌پترزبورگ و فینال جام جهانی ۲۴ تیر در ورزشگاه لوژنیکی مسکو برگزار خواهد شد.


درباره جام جهانی بیشتر بخوانید: