جدال شکست‌ناپذیرها؛ حبیب می‌خواهد در مسکو با می‌ودر مبارزه کند

حبیب نورماگومدوف برای مبارزه با فلوید می‌ودر با عمر کرملف، رئیس فدراسیون بوکس روسیه دیدار کرد حق نشر عکس @Khabib-Nurmagomedov
Image caption حبیب نورماگومدوف برای مبارزه با فلوید می‌ودر با عمر کرملف، رئیس فدراسیون بوکس روسیه دیدار کرد

حبیب نورماگومدوف (نورمحمدف) قهرمان سازمان یو‌اف‌سی گفته است که می‌خواهد با فلوید می‌ودر در مسکو مسابقه دهد و معقتد است این مبارزه رکورد جهان را خواهد شکست.

بعد از این که نورماگومدوف به این بوکسور آمریکایی پیشنهاد مبارزه داد، می‌ودر گفت :"به دنیای من بیا." گفته‌ای که در آن می‌ودر با اشاره به مبارزه‌اش با کانر مک‌گرگور از حبیب خواسته تا با او مسابقه بوکس دهد.

حالا نورماگومدوف می‌گوید که برای انجام این مبارزه با رئیس فدراسیون بوکس روسیه صحبت کرده است: "آن‌ها مطمئند که می‌توانند یکصد هزار تماشاگر دور هم جمع کنند."

این ورزشکار روس همچنین در اینستاگرامش نوشت که با این مبارزه "رکورد جدید جهانی برای فروش تلویزیونی ثبت می‌شود."

قهرمان شکست ناپذیر "ام‌ام‌ای" (هنرهای رزمی ترکیبی) گفت:"ما می‌خواهیم مبارزه در ورزشگاه اسطوره‌ای لوژنیکی برگزار شود."

فلوید می‌ودر، قهرمان پیشین بوکس جهان که در پنج وزن مختلف این رشته قهرمان جهان شده، صاحب رکورد ۵۰ پیروزی است و تا به حال شکست نخورده است. او ماه اوت از بازنشستگی بازگشت و در یکی از گران‌ترین مسابقات جهان کانر مک‌گرگور را شکست داد. مبارزه‌ای که درآمد آن ۴۵۰ میلیون پوند بود و ۲۱۰ میلیون پوند آن به ورزشکار ۴۱ ساله آمریکایی رسید.

نورماگومدوف هم در رشته خودش شکست‌ناپذیر است و با پیروزی ماه گذشته مقابل کانر مک‌گرگور تعداد بردهایش را به ۲۷ رساند. حبیب کمی بعد از پیروزی مقابل حریف ایرلندی از می‌ودر درخواست مبارزه کرد.

حق نشر عکس Getty Images
Image caption هم می‌ودر و هم حبیب نورماگومدوف مقابل کانر مک‌گرگور پیروز شده‌اند