13:13 گرينويچ - چهارشنبه 19 نوامبر 2008 - 29 آبان 1387

افشین قطبی بار دیگر از پرسپولیس رفت

قطبی

افشین قطبی فصل گذشته موفق شد پرسپولیس را به قهرمانی برساند

افشین قطبی سرمربی تیم پرسپولس تهران از سمتش در اين تیم استعفا کرد. وی که سه شنبه شب استعفایش را به باشگاه اعلام کرد، صبح روز بعد تهران را به مقصد دوبی ترک گفت.

در نامه ای که از سوی او منتشر شده، آمده است: "اكنون با توجه به حوادث حاشيه‌ای تيم كه برخی از افراد در خارج از باشگاه ايجاد كرده كه بيشتر به دسيسه براي جلوگيری از موفقيت اين تيم شكل می‌گيرد نتايج در خور و شايسته مجموعه تيم فوتبال پرسپوليس اعم از مديريت، كادر فنی و بازيكنان حاصل نشده و اين تنها به بهانه حضور بنده در اين تيم است. از آنجايی كه با تمامي قلبم پرسپوليس و هواداران آن را دوست می‌دارم، خنجر جدايی را در قلب خود فرو كرده و از كنار تيم دور می‌شوم."

شما نسخه مناسب فلش را ندارید .فایل پخش نمی شود

تازه ترین نسخه فلش را دانلود کنید

پخش فرمت های دیگر صوت و تصویر


وب سایت رسمی پرسپولیس ضمن تائید خبر استعفای آقای قطبی از سوی داریوش مصطفوی مدیر عامل باشگاه به نقل از وی نوشته است که سعی می شود که دوباره افشین قطبی را به پرسپولیس بازگردانده شود.

آقای مصطفوی گفته است با آنکه باشگاه به تمام تعهداتش در قبال سرمربی تیم عمل کرده، انتظار می رفته که آقای قطبی نیز بر اساس قرارداد عمل نماید که به گفته آقای مصطفوی "این اقدام غیر حرفه ای برای مسئولان باشگاه قابل درک نیست."

گفته می شود که افشین پیروانی يکی از مربیان پرسپولیس، به طور موقت هدایت اين تیم را برعهده خواهد گرفت.

دیدار بعدی پرسپولیس در جریان بازی های لیگ برتر ايران با باشگاه پیکان قزوین که صدرنشین جدول اين مسابقات است، خواهد بود.

پرسپولیس در حال حاضر با 14 بازی در رده چهارم جدول قرار دارد. اين تیم از ابتدای فصل در چهار دیدار بازنده بوده که اين باختها انتقادهای زیادی را علیه افشین قطبی در پی داشت.

افشین قطبی 44 ساله ابتدای فصل گذشته برای اولین بار بعد از 29 سال به ایران آمد و با قراردادی یک ساله سرمربی تیم پرسپولیس شد که توانست اين تیم را پس از شش سال به قهرمانی لیگ برتر برساند.

او پس از قهرمانی باشگاه را ترک کرد، اما با کناره گیری حبیب کاشانی و روی کار آمدن داریوش مصطفوی به عنوان مدیرعامل باشگاه بار ديگر و این بار با قراردادی دوساله بر روی نیمکت این تیم نشست.

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.