20:10 گرينويچ - سه شنبه 06 ژانويه 2009 - 17 دی 1387

بکهام برای آث میلان به میدان رفت

دیوید بکهام با پیراهن میلان

در جریان دیدار دوستانه آث میلان و هامبورگ، دیوید بکهام با ارائه نمایشی کم فراز و نشیب اولین بازی خود را برای تیم ایتالیایی انجام داد.

بکهام 33 ساله بطور قرضی از باشگاه آمریکایی لس انجلس گالاکسی به آث میلان پیوسته تا علاوه بر حفظ آمادگی در حین دوران توقف فصل فوتبال در ایالات متحده آمریکا، امکان حضور در تیم ملی انگلستان را نیز داشته باشد.

این ستاره سابق منچستریونایتد و رئال مادرید که در نیمه اول بازی به میدان رفت بسیار سریع در جریان بازی تیم آث میلان درگیر شد و در دقایق اولیه بازی توپ بلندی را برای آندری شوچنکو، مهاجم اوکراینی این تیم به داخل محوطه جریمه هامبورگ فرستاد.

دیوید بکهام که در پایان نیمه اول تعویض شد، درمقطعی دیگر هم موقعیتی را برای الکساندر پاتو فراهم کرد تا دروازه هامبورگ را با شوتی مستقیم هدف قرار دهد.

در این بازی که در دوبی انجام شد، دو تیم در پایان وقت قانونی 1-1 مساوی شدند و آث میلان در نهایت در ضربات پنالتی با نتیجه 4-3 هامبورگ را شکست داد.

رونالدینیو در دقیقه 61 با به ثمر رساندن یک ضربه پنالتی آث میلان را پیش انداخت اما هامبورگ تنها پنج دقیقه بعد توسط کالین بنجامین از فاصله نزدیک دروازه آث میلان را باز کرد.

دیوید بکهام در مورد این بازی به خبرنگاران گفت: "من هنوز بازیکن تیم ملی [انگلستان] هستم. مربی تیم همیشه گفته است تا زمانی که بازی کنم و آماده باشم احتمال اینکه برای شرکت در تیم انتخاب شوم وجود دارد."

"من هیچوقت در لیگ ایتالیا بازی نکرده ام بنابراین برای من بسیار هیجان انگیز خواهد بود."

کارلو آنچلوتی مربی آث میلان نیز درباره عملکرد دیوید بکهام گفت: "من خیلی از او راضی بودم. او پر انرژی بود و بازیکنی باهوش هم هست."

با این حال آقای آنچلوتی افزود: "مسلما الان در بهترین شرایط خودش نیست زیرا دو ماه تمرین نداشته اما با ما هفته خوبی را گذراند و الان شرایط خوبی دارد و می تواند سهم خوبی در تیم ما داشته باشد."


BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.