گالاکسی پیشنهاد خرید بکهام را رد کرد

Image caption دیوید بکهام موقعیت دارد در روز 11 فوریه با رکورد 108 بازی ملی بابی مور برابری کند

باشگاه ال ای گالاکسی یک پیشنهاد آث میلان برای امضاء قرارداد دائم با دیوید بکهام را رد کرد.

بکهام 33 ساله در حال حاضر بصورت قرضی برای آث میلان بازی می کند و قرار است در روز نهم ماه مارس مجددا به دیگر بازیکنان تیم گالاکسی در لیگ فوتبال آمریکا (MLS) ملحق شود.

تیم لیویک مدیرعامل شرکت AEG که مالک باشگاه ال ای گالاکسی محسوب می شود در این باره به روزنامه ال ای تایمز گفت: "پیشنهادی دریافت کردیم. این پیشنهاد رد شد. باید این سیرک و باغ وحش را تعطیل کنیم."

برخی منابع رقم پیشنهادی باشگاه آث میلان را 10 میلیون دلار ذکر کرده اند.

آدریانو گالیانی معاون رئیس باشگاه آث میلان هم از اختلاف زیاد رقم پیشنهادی از سوی باشگاه خود و رقم درخواستی باشگاه گالاکسی خبر داده است.

بکهام که تا پیش از مطرح شدن این پیشنهاد در پنج مسابقه برای آث میلان به میدان رفته دو گل برای این تیم به ثمر رسانده است.

او در سال 2007 قراردادی پنج ساله با گالاکسی به امضاء رساند و هرچند آقای لیویک بر تمایل باشگاه گالاکسی برای نگه داشتن بکهام تاکید کرد، اما این بازیکن منکر وجود احتمال دستیابی به یک مصالحه نشد.

تیم لیویک گفت: "اگر دیوید در شرایطی است که می خواهد فصل را با میلان به پایان برساند و اگر میلان رضایت گالاکسی را به نحوی جلب کند که لطمه ای به تیم ما یا طرفداران ما وارد نشود، ما پیشنهاد آنها را مد نظر قرار خواهیم داد."

"اگر دیوید بازیکن این تیم محسوب می شود، ما می خواهیم که او بازگردد. او هیچگاه ما را برای چیزی تحت فشار قرار نداده است."

بکهام که برای بازی دوستانه مقابل اسپانیا در روز چهارشنبه 11 فوریه به اردوی تیم ملی انگلستان دعوت شده هنوز امیدوار است به بازی در تیم ملی انگلستان ادامه دهد.

اما تیم لیویک احتمال ناراحت شدن دیوید بکهام از قطعی نشدن انتقال دائم او به میلان را کم دانست: "دیوید به وضوح به ما گفته که اگر تصمیم ما به بازگشت او باشد، او بر می گردد. تمام."

"ما طرف قرارداد با او هستیم و تصمیم ما است که او امسال کجا بازی کند. اگر او بازگردد بخاطر تصمیم همه طرف های درگیر در این قرارداد خواهد بود و او هم این مسئله را قبول می کند."

آقای لیویک در نهایت گفت: "فکر نمی کنم او [از بازگشت] آنقدر که رسانه ها نشان می دهند ناراضی باشد."

مطالب مرتبط