خبرهای ورزشی - دوشنبه ۱۶ فروردین

شفق: عذرخواهی می کنم

Image caption تراکتورسازی اواسط نیمه دوم بازی را ترک کرد

مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی تبریز به دلیل ترک زمین مسابقه از سوی این تیم در دیدار با ابومسلم عذرخواهی کرد.

ناصر شفق گفت: "اعتراف می‌كنم که این حرکت احساسی بود و از هواداران تراكتورسازی و جامعه ورزش ایران عذرخواهی می کنم."

مدیر عامل تراکتورسازی در عین حال گفت: "باید به ریشه این ماجرا پرداخت. باشگاه تراكتورسازی بارها از كميته داوران فدراسيون فوتبال خواسته است برای بازی‌های اين تيم انتخاب خوبی داشته باشد. داور دیدار ما با ابومسلم شب قبل از مسابقه تغییر کرد و در نهایت داوری این بازی را قضاوت کرد که در بازی با سپاهان تصمیمات اشتباهی به ضرر ما گرفته بود که سبب محرومیت سه جلسه ای او هم شده بود."

تراکتورسازی روز یکشنبه در اعتراض به تصمیم داور در اعلام ضربه پنالتی به سود ابومسلم، در دقیقه 64 زمین را ترک کرد و مسابقه را نیمه تمام گذاشت.

رییس سازمان لیگ برتر اعلام کرده است نتیجه این دیدار 3 بر 0 به سود ابومسلم مشهد خواهد بود.

ذوب آهن 101 پله صعود کرد

در تازه ترین رده بندی تیم های باشگاهی فوتبال جهان، تیم ذوب آهن اصفهان 101 پله صعود کرد و همراه با تیم هایی از هلند، ژاپن و لیبی در رده یکصد و هفتاد و دوم جهان قرار گرفت.

به گزارش سایت فدراسیون بین المللی آمار و تاریخ فوتبال جهان پس از تیم ذوب آهن، سپاهان اصفهان با 67 پله صعود در مکان دویست و بیست و دوم و استقلال تهران با 99 پله صعود در رده دویست و سی و پنجم جای گرفته اند.

برخلاف این سه تیم، پرسپولیس در این رده بندی 79 رتبه پایین آمده و به مکان سیصد و بیست و پنجم سقوط کرده است.

در این رده بندی، بارسلونا همچنان بهترین تیم باشگاهی جهان است. استودیانتس آرژانتین و وردربرمن آلمان دوم هستند و چلسی و منچستر یونایتد انگلستان رده های چهارم و پنجم را دارند.

لیگ قهرمانان اروپا

دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا سه شنبه شب با برگزاری دو دیدار آغاز می شود و در اولین مسابقه، اینتر میلان ایتالیا میهمان زسکا مسکوی روسیه خواهد بود. دیدار رفت دو تیم هفته گذشته با برتری 1 بر 0 تیم ایتالیایی همراه شد.

در دیگر بازی این شب، بارسلونای اسپانیا در ورزشگاه نیوکمپ با آرسنال انگلستان دیدار می کند. دو تیم در بازی رفت در ورزشگاه امارات لندن به تساوی 2-2 رسیدند.

دور یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان چهارشنبه شب با دیدار منچستر یونایتد با بایرن مونیخ و بوردو با لیون دنبال می شود.

وودز به دنبال پنجمین قهرمانی است

تایگر وودز، قهرمان گلف جهان می گوید که علی رغم 5 ماه دوری به دلیل ماجراهای مربوط به رسوایی اخلاقی اش، می تواند این هفته به پنجمین عنوان قهرمانی مسترز خود دست یابد.

وودز برای اولین بار پس از برملا شدن رابطه خارج از ازدواجش با رسانه ها مصاحبه کرد و تاکید داشت که هیچ چیز تغییر نکرده و او هنوز هم به دنبال قهرمانی است.

مرد شماره یک گلف جهان همچنین گفت که از استقبال تماشاگران از تمرین روز دوشنبه شگفت زده شده است و برای آغاز رقابت از روز هشتم آوریل لحظه شماری می کند.

مطالب مرتبط