درگیری لفظی سرمربی و کاپیتان استقلال تهران در حین مسابقه

مرفاوی
Image caption سرمربی استقلال در کنفرانس خبری بعد از بازی سعی کرد این درگیری را کم اهمیت جلوه دهد و پیش آمدن آن را امری طبیعی دانست.

صمد مرفاوی سرمربی استقلال تهران در بازی امروز تیم خود مقابل راه آهن شهر ری با فرهاد مجیدی درگیری لفظی پیدا کرد.

این درگیری هنگامی روی داد که در اواخر کار و در حالی که بازی بدون گل مساوی پیش می رفت، مجیدی توپی را در محوطه جریمه حریف از دست داد، و این مسأله منجر به اعتراض شدید مرفاوی به وی شد.

اما کاپیتان استقلال هم اعتراض مربیش را بی جواب نگذاشت و جملاتی میان آنها رد و بدل شد.

سرمربی استقلال در کنفرانس خبری بعد از بازی سعی کرد این درگیری را کم اهمیت جلوه دهد و پیش آمدن آن را امری طبیعی دانست.

استقلال نهایتا این بازی را با تک گل دقیقه ۹۳ فرهاد مجیدی بسود خود خاتمه داد و به رده دوم جدول صعود کرد.

جودو آسیا

قاسم نوری زاده عضو تیم ملی جوانان ایران از سوی اتحادیه جودو آسیا بعنوان بهترین جودوکار جوان آسیا انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری کار ایران، ایلنا، با پایان رقابت های جودو آسیا در رده سنی جوانان، اتحادیه جودو آسیا ضمن انتخاب قاسم نوری زاده به عنوان بهترین جودوکار جوان، جایزه ایپون تروفی را هم به او اهدا کرده است.

این جایزه به جودوکاری داده می شود که بیشترین تعداد از حریفان خود را ضربه فنی کرده باشد.نوری زاده در راه کسب مدال طلای این مسابقات، حریفانی از تایوان، ترکمنستان و مغولستان را ضربه فنی کرده بود.

بسکتبال حرفه ای آمریکا

دور نیمه نهایی از مرحله پلی آف لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا دیشب (بوقت محلی) پیگیری شد و فینیکس سانز دومین برد خود را مقابل سن آنتونیو اسپرز بدست آورد.

فینیکس سانز که در این بازی از امتیاز میزبانی برخوردار بود، با درخشش آماره استودمایر توانست بازی را با نتیجه ۱۱۰ – ۱۰۲ بنفع خود تمام کند. استودمایر در این بازی ۲۳ امتیاز و ۱۱ ریباند برای تیمش بدست آورد.

تیم دانکن ستاره کهنه کار سن آنتونیو با اینکه ۲۹ امتیاز و ۱۰ ریباند بدست آورد نتوانست از شکست تیمش جلوگیری کند. با این نتیجه سن آنتونیو با حساب ۲ – ۰ از فینیکس عقب افتاد و برای صعود به دور بعد باید ۴ بازی از ۵ بازی بعدی دو تیم را ببرد.

مسابقات تنیس آزاد استوریل پرتغال

راجر فدرر مسابقات تنیس آزاد استوریل را با پیروزی آغاز کرد. تنیس باز شماره یک جهان که با بیورن فائو از آلمان روبرو شده بود، این بازی را در دو ست و با نتایج ۶ – ۳ و ۶ – ۴ بنفع خود تمام کرد و راهی دور یک چهارم نهایی شد.

فدرر در این مرحله باید با آرنو کلمان فرانسوی مسابقه دهد. فدرر اگر شش هفته دیگر در صدر رده بندی تنیس مردان باقی بماند رکورد ۲۸۶ هفته ای پیت سمپراس آمریکایی را خواهد شکست.

در همین چارچوب آلبرتو مونتانس اسپانیایی که مدافع عنوان قهرمانی این تورنمنت است هم با پیروزی ۶ – ۱ و ۶ – ۲ برابر هموطنش دانیل خیمنو- تراور به دور یک چهارم نهایی راه یافت. مونتانس این بازی را ظرف تنها ۵۷ دقیقه برد.

مسابقات آزاد استوریل روی زمین های رسی انجام می شود و نوعی دستگرمی برای شرکت کنندگان در مسابقات آزاد فرانسه، که چند هفته دیگر آغاز می شود، بشمار می آید.