آنری دیگر مهاجم اصلی تیم فرانسه نیست

Image caption تیه‌ری آنری، با کنار رفتن از ترکیب اصلی تیم باشگاهی‌اش بارسلون، موقعیت‌ مستحکم همیشگی‌اش را در نوک حمله تیم ملی فرانسه از دست داده است

تیه‌ری آنری مهاجم تیم ملی فرانسه و باشگاه بارسلونا گفت که او دیگر مهاجم اصلی تیم فرانسه نخواهد بود.

او خوشحال است که به عنوان بازیکن ذخیره به جای نیکلا آنلکا بازی کند. آنری معتقد است که در بازی فوتبال منطقی وجود دارد و می گوید: "در طول ۴ ماه گذشته من زیاد بازی نکرده ام و بازیکنی جلوی من قرار دارد و اون نیکلا است . من آن را می پذیرم."

------------------------------------------

تا‌ئه‌سه یانگ مهاجم تیم کره شمالی قول داده است که در هر بازی جام جهانی برای کشورش گل بزند و تیم خود را راهی مرحله حذفی کند.

او گفت: "سر قولم خواهم بود که در هر بازی یک گل بزنم". این بازیکن در بازی دوستانه با یونان که ۲- ۲ به پایان رسید هر دو گل تیمش را به ثمر رساند. او همچنین گفت: "دو تیمی که از گروه ما به مرحله بعدی صعود خواهند کرد برزیل و کره شمالی خواهند بود."

------------------------------------------

گئورگیوس ساماراس بازیکن تیم یونان انتظار دارد برای مقام دوم گروه B رقابت سختی وجود داشته باشد.

مهاجم سلتیک پیش بینی کرده که آرژانتین سر گروه می شود و تیم اتو ره هاگل (یونان) برای مقام دوم با تیمهای کره جنوبی و نیجریه رقابت کند.

او گفت: "من فکر می کنم که آرژانتین به راحتی سر گروه شود و سه تیم نیجریه، کره جنوبی و ما که حدودا در یک سطح قرار داریم برای مقام دوم رقابت تنگاتنگی داشته باشیم."

------------------------------------------

Image caption دیوید بکام که به دلیل مصدومیت از جام جهانی بازماند، به دعوت فابیو کاپلو در کنار تیم مانده و همراه بازیکنان به آفریقای جنوبی خواهد رفت

به نظر می رسد نقش دیوید بکام برای تیم انگلستان در مسابقات جام جهانی شناسایی حریف مقابل باشد. او با فرانکو بالدینی دستیار فابیو کاپلو در حال مشاهده بازی آمریکا و استرالیا در روستنبرگ که منجر به برد ۳ – ۱ آمریکا شد دیده شد. تیم استرالیا حریف احتمالی انگلستان در مرحله دوم خواهد بود.

------------------------------------------

تیم دیگری که کادر پزشکی پرکاری دارد هندوراس است. ویلسون پالاسیوس هافبک این تیم دربازی با رومانی که باعث شکست ۳ – ۱ هندوراس شد با برانکار از زمین خارج شد. هافبک تیم تاتنهام هاتسپر از ناحیه استخوان ساق پا مصدوم وبرای معاینه به بیمارستانی در اتریش منتقل شد ولی شدت آسیب دیدگی وی هنوز مشخص نیست.

------------------------------------------

مارتین اسکرتل مدافع تیم اسلواکی از ناحیه مچ پا دچار آسیب دیدگی شده و برای معاینه به بیمارستان منتقل شد. بازیکن تیم لیورپول در مسابقه کشورش با تیم کاستاریکا دچار این مصدومیت شد ولی نتایج آزمایش‌ها نشان داده است که او برای جام جهانی آماده خواهد بود. اسکرتل گفت: زیاد بد نیست، فقط یک بریدگی عمیق است.

------------------------------------------

الجزایر یکی دیگر از رقبای تیم انگلستان در گروه C به چهار باخت پی در پی خود پایان داد و توانست امارات متحده عربی را با تنها گل کریم زیانی که از نقطه پنالتی به ثمر رسید شکست دهد.

از سوی دیگر تیم صربستان توانست دو گل عقب مانده خود را جبران کرده و تیم کامرون را که کاپیتان خود ساموئل اتواو را در اختیار نداشت با نتیجه ۴ – ۳ شکست دهد. اتواو سه شنبه گذشته در بازی با تیم پرتغال که با شکست ۳ – ۱ کامرون به پایان رسید کارت قرمز دریافت کرد. تیم صربستان هم نمانیا ویدیچ مدافع تیم منچستر یونایتد خود را به دلیل داشتن تب در اختیار نداشت.

کوین پرینس بتنگ بازیکن تیم پورتسموت برای اولین بار با تیم غنا به میدان رفت و این تیم توانست در استادیوم شهر میلتن کینس انگلستان تیم لیتوانی را با نتیجه ۱ – ۰ شکست دهد.

مطالب مرتبط