به روز شده:  16:17 گرينويچ - پنج شنبه 17 ژوئن 2010 - 27 خرداد 1389

مکزیک و فرانسه؛ تیم‌های نخستین بازی تاریخ جام جهانی

برای پخش این فایل، نرم افزار 'جاوا اسکریپت' باید فعال شود و تازه ترین نسخه 'فلش' نیز نصب شده باشد

نمودار تحلیلی مسابقه و جزئیات آمار

گروه A

کلیک راهنمای تیم فرانسه

کلیک راهنمای تیم مکزیک

داور: خلیل القدمی - عربستان سعودی

در آخرین بازی روز پنجشنبه، 17 ژوئن در ساعت 18:30، به وقت گرینویچ از گروه A دو تیم فرانسه و مکزیک در شهر پولوکوانه به میدان می روند.

هر دو تیم در بازی نخست شان در این گروه مساوی کردند. مکزیک در بازی افتتاحیه در مقابل آفریقای جنوبی به تساوی یک بر یک رسید و فرانسه بازی با اوروگوئه را بدون گل به پایان برد.

رمون دومنک، مربی فرانسه که در بازی اول تیمش را با سیستم 3-3-4 به زمین فرستاد. ظاهرا قصد دارد در این بازی با گذاشتن ابو دیابی و ژرمی تولالان جلوتر از خط دفاعی از سیستم 1-3-2-4 استفاده کند.

حسن کامرانی فر، داور ایرانی یکی از دو کمک داور این بازی است.

فرانسه و مکزیک دو تیمی بودند که در نخستین مسابقه تاریخ جام جهانی که در اوروگوئه برگزار می شد به میدان رفتند. در آن بازی فرانسه 4 بر یک مکزیک را شکست داد.

این دو تیم شش بار با هم بازی کرده اند که مکزیک هیچگاه نتوانسته فرانسه را شکست دهد و آخرین بار در سال 2006 در یک بازی دوستانه مقابل هم قرار گرفتند که فرانسه یک بر صفر حریفش را شکست داد.

در حال حاضر اوروگوئه با 4 امتیاز از دو بازی در صدر گروه A قرار دارد.


BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.