به روز شده:  16:42 گرينويچ - شنبه 19 ژوئن 2010 - 29 خرداد 1389

کامرون و دانمارک؛ بازندگان مسابقه نخست، مدعیان نبرد دوم

برای پخش این فایل، نرم افزار 'جاوا اسکریپت' باید فعال شود و تازه ترین نسخه 'فلش' نیز نصب شده باشد

نمودار تحلیلی و جزئیات آماری مسابقه

دو تیم کامرون و دانمارک آخرین بازی روز نهم جام جهانی را در حالی برگزار می کنند که هر دو تیم با شکست در مسابقه نخست به دنبال جبران ناکامی در این دیدار هستند.

این مسابقه از گروه E و در ساعت ۱۸:۳۰ (به وقت گرینویچ) در ورزشگاه پرتوریا برگزار می شود.

کامرون که در روز نخست مغلوب ژاپن شده بود، در دیدار امشب به دنبال آن خواهد بود تا لقب پرافتخارترین تیم آفریقا را برای خود احیاء کند.

سرمربی کامرون ممکن است در این مسابقه ساموئل اتئو را از سمت راست به مرکز میدان فراخواند تا به بازی سازی این ستاره خود بیشتر تکیه کند.

کلیک کلیک راهنمای تیم کامرون

اما دانمارک که در مسابقه نخست مغلوب هلند آماده و قبراق شده است، برای جبران شکست روز اول برابر کامرون بازی راحتی نخواهد داشت.

دانمارکی ها که تا کنون به هیچ تیمی از آفریقا در جام جهانی نباخته اند، امروز هم برآنند تا با پیروزی بر کامرون به صعود امیدوار شوند.

اما مورتن اولسن نگران است که تاریخچه شکست ناپذیری این تیم برابر آفریقایی ها، بازیکنان دانمارک را مغرور کند و انگیزه لازم را برای آنها ایجاد نکند.

کلیک راهنمای تیم دانمارک

دو تیم دانمارک و کامرون تاکنون دوبار در بازی های دوستانه مقابل یکدیگر قرار گرفته اند که سهم هر کدام یک پیروزی بوده است.

انکولو از کامرون و کی ئر از دانمارک به خاطر دریافت کارت زرد در بازی نخست در دیدار امشب احتیاط خواهند کرد تا بازی سرنوشت ساز روز آخر گروه E را از دست ندهند.


BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.