به روز شده:  15:31 گرينويچ - 20 ژوئن 2010 - 30 خرداد 1389

برزیل و ساحل عاج؛ جدال در گروه مرگ

برای پخش این فایل، نرم افزار 'جاوا اسکریپت' باید فعال شود و تازه ترین نسخه 'فلش' نیز نصب شده باشد

نمودار آمار و ارقام بازی

کلیک راهنمای تیم برزیل

کلیک راهنمای تیم ساحل عاج

در آخرین دیدار از روز دهم بازی ها، از گروه G که به گروه مرگ مشهور شده، برزیل و ساحل عاج حریف هم خواهند بود.

این بازی در ساعت 18:30 به وقت گرینویچ، در استادیوم ساکر سیتی در ژوهانسبورگ برگزار می شود.

برزیل که در بازی نخست خود پیروزی ضعیفی (دو بر یک) مقابل کره شمالی داشت، برای اینکه صعودش را مسجل کند نیاز به برد ساحل عاج دارد، در غیر این صورت باید تا مسابقه مقابل پرتغال منتظر شود که بازی شاید سخت تری باشد.

در مقابل ساحل عاج یک از دو بازی دشوار خود را به با به دست آوردن یک امتیاز پشت سر گذاشته و با توجه به اینکه بازی آخرش با کره شمالی، تیم ضعیف تر گروه است، به دست آوردن حتی یک امتیاز در مقابل برزیل امیدهایش را برای رسیدن به مرحله بعد پر رنگ تر می کند.

برزیل در 24 بازی گذشته اش با تیم های آفریقایی 23 ار برنده میدان بوده و تا به حال از هیچ تیمی خارج از اروپا و آمریکای جنوبی در جام جهانی شکست نخورده است.

هیچ بازیکنی از دو تیم برای حضور مشکل مصدومیت یا محرومیت ندارد. برزیل با همان ترکیب مقابل کره شمالی به میدان می رود و ساحل عاج از همان ابتدا دیدیه دروگبا، کاپیتان خود را در اختیار خواهد داشت.

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.