علی زنگی‌آبادی رئيس فدراسيون دوچرخه‌سواری شد

مجمع انتخاباتی فدراسيون دوچرخه سواری ایران در آکادمی کمیته ملی المپیک ایران برگزار شد.

در پایان، علی زنگی آبادی با 38 رای برای چهار سال به عنوان رئيس فدراسيون دوچرخه سواری انتخاب شد.

زنگی آبادی در بازی های آسیایی 1986 سئول تنها مدال طلای دوچرخه سواری ایران را نصیب خود کرد.

اردوی حاشیه ساز در خارج از کشور

برخی رسانه ها و سایت های ورزشی در ایران از حرکات "غیراخلاقی" چند بازیکن مطرح لیگ برتر و درگیری فیزیکی آن ها با سرمربی تیمشان در اردوی خارج از کشور خبر داده اند.

در همین ارتباط، محمد علیپور، دبیر ستاد منشور اخلاقی فدراسیون فوتبال به خبرگزاری ورزش ایران، ایپنا گفته است اگر اثبات شود که چنین اخباری صحت داشته مطمئنا با نفرات خاطی برخورد می‌کنیم و به هیچ عنوان کوتاه نمی‌آییم.

ایپنا بدون نام بردن از تیم و بازیکنان مزبور، گزارشی با عنوان "آقای سرمربی، بازیکنان را غافلگیر کرد" از جزئیات ماجراهای اردوی خارج از کشور این تیم لیگ برتری را منتشر کرده است.

كشتی آزاد جوانان در مسابقات جهانی

تركيب تيم ملی كشتی آزاد جوانان برای حضور در مسابقات جهانی 2010 جوانان اعلام شد. این مسابقات از 29 تير در بوداپست مجارستان برگزار می ‌شود.

عبدالله فولادوند، بهنام احسان‌پور، مهران نصيری، محمد يوسفی، رضا افضلی، مسعود فيض‌اللهی، عرفان اميری و حامد اسدی تركيب تيم اعزامی را تشکیل می دهند.

پیش از این عرفان امیری از سوی سرمربی تیم ملی جوانان به دلیل بی انضباطی از اردوی تیم ملی اخراج شده بود اما نام او به عنوان ملی پوش 96 کیلو در فهرست تیم اعزامی قرار دارد.

تنیس زنان در پالرمو

دور اول تورنمنت 220 هزار دلاری تنیس زنان پالرمو که روی خاک رس برگزار می شود به پایان رسید و 16 تنیس باز با غلبه بر حریفان خود پا به دور دوم گذاشتند.

ارغوان رضایی که بخت شماره 2 این رقابت هاست، در اولین بازی به مصاف سیمونا هالپ رفت و در یک بازی سخت، 2-1 بر رقیب رومانیایی اش پیروز شد.

رضایی امروز در دومین بازی به مصاف ماریانا دوکه مارینو از کلمبیا خواهد رفت. این تنیس باز کلمبیایی در دور اول بر سوزانا کوچوآ از اسلواکی غلبه کرد.

بخت شماره یک این تورنمنت، فلاویا پنه تا نفر دوازدهم جهان از ایتالیاست که رویارویی احتمالی او با ارغوان رضایی فقط در دیدار نهایی امکان پذیر است.