ناصر حجازی رئیس کمیته فنی استقلال شد

Image caption ناصر حجازی در ابتدای دوره هفتم لیگ برتر هدایت تیم استقلال را برعهده داشت

ناصر حجازی، کاپیتان و سرمربی سابق باشگاه فوتبال اسقلال تهران از سوی علی فتح الله زاده، سرپرست این باشگاه به سمت مشاور عالی سرپرست و رئیس کمیته فنی تیم منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری مهر آقای حجازی درباره این انتصاب گفت: " خیلی خوشحالم که به خانه خود باز گشتم. جمع استقلالی جمع بود و فقط جای من خالی بود که خوشبختانه من هم به خانه خود آمدم."

او گفت: "من هیچ وقت در دوره فعلی از این تیم استقلال انتقاد نکردم و اگر هم انتقادی هم کرده ام فنی بوده است."

ناصر حجازی در ابتدای دوره هفتم لیگ برتر هدایت تیم استقلال را برعهده داشت، اما با نتایج ضعیفی که گرفت برکنار شد و جای خود را به فیروز کریمی داد.

او در خصوص آن دوره از مربی گری اش در استقلال گفت: "دوست نداشتم آنطور از استقلال جدا شوم. من سرمربی تیم بودم اما فقط آقای فتح الله به عنوان مدیرعامل باشگاه از من حمایت کرد و اعضای هیئت مدیره حمایتی از من نداشتم من هم در آن شرایط تمام تقصیرها را به گردن آقای فتح الله زاده انداختم و اعتقاد داشتم که ایشان باید پس از جدایی من از استقلال باشگاه را ترک می کرد فکر می کنم این خواسته، خواسته زیادی بود."

ناصر حجازی همچنین گفت از آنجا که پرویز مظلومی یک استقلالی تمام عیار است تا زمان که سرمربی این باشد از او کاملا حمایت می کند و هیچ وقت بی جهت از او انتقاد نخواهد کرد.

اونیل از استون ویلا رفت

Image caption اونیل از سال 2006 سرمربی استون ویلا بود

مارتین اونیل، سرمربی تیم فوتبال استون ویلا از شغل خود استعفا کرده است و به جای او کوین مک دونالد به طور موقت هدایت این تیم را عهده دار خواهد بود.

هنوز مشخص نیست که علت کناره گیری اونیل پس از چهار سال مربی گری در استون ویلا چه بوده است.

مک دونالد در بازی نخست استون ویلا در لیگ برتر که روز شنبه مقابل وستهم خواهد بود، به عنوان سرمربی بر روی نیمکت خواهد نشست.

اونیل 48 ساله،‌ در سه سال گذشته موفق شده بود استون ویلا را در رده ششم لیگ برتر انگلستان نگه دارد.

ناکامی بسکتبال ایران در آدیداس کاپ استانبول

تیم ملی بسکتبال ایران با شکست مقابل نیوزیلند در مسابقات چهارجانبه آدیداس کاپ استانبول چهارم شد.

ایران که در این مسابقه حامد حدادی، بازیکن شاغل در لیگ حرفه ای بسکتبال آمریکا را هم در اختیار داشت درحالی که 68- 65 جلو بود در آخرین دقایق بازی نتیجه را با امتیاز 69-68 به تیم سیزدهم جهان واگذار كرد.

در این بازی حامد حدادی با 21 امتیاز و 14 ریباند بهترین بازیکن میدان بود.

صربستان در دیدار پایانی با شکست 83 - 70 ترکیه قهرمان این مسابقات شد.

منچستر یونایتد جام خیریه را از آن خود کرد

منچستر یونایتد در مسابقه جام خیریه که هر سال بین قهرمان لیگ برتر و جام اتحادیه باشگاه های انگلستان برگزار می شود موفق شد چلسی را با نتیجه سه بر یک شکست دهد.

امسال با توجه به اینکه هر دو جام فصل پیش را چلسی برده بود، منچستر یونایتد به عنوان نایب قهرمان لیگ برتر حریف چلسی در این بازی شد.

این مسابقه در ورزشگاه ومبلی لندن با حضور هشتاد هزار تماشاگر برگزار شد و والنسیا، هرناندز و برباتوف برای منچستر یونایتد و کالو برای چلسی گل زدند.

عواید حاصل از این مسابقه که برای نخستین بار در سال 1909 برگزار شد، صرف فعالیت های خیریه می شود.

مطالب مرتبط