رئیس فدراسیون کشتی ایران: آدم در حد هئیت رئیسه فیلا نداریم

Image caption محمدرضا یزدانی خرم انتخاب نمایندگان کشورهای اروپای غربی در هیئت رئیسه جدید را موضوع جنگ بین روسیه و اروپای غربی دانست

در پی اعلام خبر عدم انتخاب مجدد محمد توکل در هیئت رئیسه فدراسیون جهانی کشتی، فیلا، محمدرضا یزدانی خرم، رئیس فدراسیون کشتی ایران گفته است که احتمالا دلیل آن بالارفتن سن آقای توکل بوده است.

او در گفت و گویی با خبرگزاری کار ایران، ایلنا گفت که ایران تنها کشور صاحب کشتی نیست که نمایندگی در هیئت رئیسه را از دست داد و به جز ایران روسیه و تركیه هم كنار گذاشته اند.

آقای یزدانی خرم انتخاب نمایندگان کشورهای اروپای غربی در هیئت رئیسه جدید را موضوع جنگ بین روسیه و اروپای غربی دانست و گفت: "غیر از آذربایجان كه نماینده دارد، تقریبا سعی كرده اند قدرت را از كشورهای اقماری روسیه بگیرند. آذربایجان هم پول می دهد و به نوعی اسپانسر فیلاست."

با به پایان رسیدن مدت عضویت هیئت رئیسه فیلا، محمد توکل، تنها عضو ایرانی این هیئت برای دور بعدی رای نیاورد.

در این هیئت 110 نماینده از 88 کشور جهان حق رای دارند و در نهایت شش نفر انتخاب می شوند.

عده ای از جمله مهدی خالدی، عضو سابق كمیته داوران فیلا عدم تلاش فدراسیون کشتی ایران برای جذب آرا برای آقای توكل را علت انتخاب نشدن او برشمرده اند.

اما آقای یزدانی خرم این ادعا را رد کرده و گفته است که فیلا مقررات خاصی دارد و اعضایش را با توجه به شرایط سنی و برخی چیزهای دیگر انتصاب می كند.

او در پاسخ به این سئوال که چرا فدراسیون ایران کسی را به عنوان نماینده معرفی نکرد، گفت: "فعلا آدم در حد هيئت رئيسه فيلا نداريم."

مخالفت هیئت مدیره استیل آذین با کناره گیری هدایتی

Image caption علی کریمی و حسین هدایتی

اعضای هیئت مدیره باشگاه فوتبال استیل آذین با کناره گیری حسین هدایتی، مالک این باشگاه مخالفت کردند و از او خوستند که دوباره ریاست هئیت مدیره باشگاه را برعهده گیرد.

آقای هدایتی هفته گذشته در پی رخدادهای اخیر در استیل آذین در نامه ای به هیئت مدیره باشگاه نوشت: "شرایط را طوری می‌بینم كه نمی‌توانم در كنارتان باشم."

اخراج علی کریمی از تیم به دلیل آنچه از سوی مصطفی آجورلو، مدیر عامل سابق استیل آذین "روزه خواری" عنوان شده بود، جنجال هایی در پی داشت که نهایتا كمیته‌ انضباطی باشگاه استیل‌آذین با تعیین جریمه خواهان بازگشت علی كریمی به تمرینات این تیم شد.

در پی اعلام کناره گیری حسین هدایتی، هفته گذشته آقای آجورلو از سمت خود استعفا کرد.

در حال حاضر امیر مهریزی به عنوان سرپرست امور مربوط به باشگاه استیل آذین را دنبال می کند و به گفته هئیت مدیره باشگاه قرار است مدیرعامل جدید تا هفته آینده معرفی شود.

پیروزی پرسپولیس در مقابل نساجی مازندران

تیم فوتبال پرسپولیس بعد از ظهر روز یکشنبه، چهاردهم شهریور، در دیداری تدارکاتی مقابل تیم نساجی مازندران با نتیجه دو بر یک پیروز شد.

هدایت تیم دسته اولی نساجی مازندران را یحیی گل محمدی بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی ایران بر عهده دارد.

در این بازی که در زمین شرکت واحد در تهران برگزار شد، محمد پروین و سعید حلافی برای پرسپولیس گل زدند و تنها گل نساجی را محمد حسینی به ثمر رساند.

مطالب مرتبط