فرنگی‌ کاران ایرانی در روز دوم مسابقات جهانی حذف شدند

Image caption ایران برای اولین بار در تاریخ مسابقات جهانی کشتی فرنگی به دو مدال طلا دست یافت

در دومین روز مسابقات کشتی فرنگی جهان، از تیم کشتی ایران که در روز اول دو مدال طلا به دست آورد، هیچ کشتی گیری نتوانست به مدالی دست پیدا کند.

امید نوروزی و محمد قریانی در مسابقات وزن های 60 کیلوگرم و 120 کیلوگرم به روی تشک رفتند که مغلوب حریفان خود شدند و از راهیابی به مراحل بالا و دستیابی به مدال بازماندند.

در مسابقات وزن 84 کیوگرم هم که امروز (سه شنبه) برگزار شد، طالب نعمت پور از رویارویی با حریف اسرائیلی خود سر باز زد و از دور رقابتها حذف شد.

ایران در روز نخست این مسابقات توسط حمید نوروزیان و امیر علی اکبری برای اولین بار در تاریخ این مسابقات به دو مدال طلا دست یافت.

آخرین بخت تیم ایران برای دستیابی به مدالی دیگر مهدی محمدی خواهد بود که در مسابقات های وزن 74 کیلوگرم فردا (چهارشنبه) به روی تشک می رود.

کربکندی برکنار شد

Image caption رسول کربکندی فصل گذشته هدایت تیم صباباتری قم را برعهده داشت

رسول کربکندی، سرمربی تیم فوتبال راه آهن از سوی محمد حسن انصاری فرد، مدیر عامل این باشگاه برکنار شد.

در پی اعلام برکناری آقای کربکندی، آرش لب جویی از مربیان این تیم به خبرگزاری فارس گفته است که او و عبدالله ویسی، مربی دیگر راه آهن از کار خود استعفا کرده اند.

احتمالا برکناری آقای کربکندی که از ابتدای این فصل لیگ برتر ایران هدایت تیم راه آهن را بر عهده گرفته بود، نتایج ضعیفی که این تیم به دست آورده است.

راه آهن تا پایان هفته هفتم با یک برد، یک تساوی و پنج باخت با چهار امتیاز در قعر جدول لیگ برتر قرار دارد.

گفته می شود که مسئولان باشگاه راه آهن دوباره از مهدی تارتار، سرمربی این تیم در فصل گذشته و مربی تیم پرسپولیس که پیش از آغاز فصل جدید برکنار شده بود، خواسته اند سرمربی گری راه آهن را بر عهده گیرد.

دور چهارم جام آزاد آمریکا

در دور چهارم رقابتهای انفرادی مردان در مسابقات تنیس جام آزاد آمریکا، دوشنبه، شش سپتامبر راجر فدرر، نفر دوم جهان مقابل یورگن ملتسر اتریشی در سه ست پیروز شد.

فدرر سوئیسی که پنج قهرمانی این مسابقات را در کارنامه خود دارد، در دور بعد مقابل سودرلینگ بازی خواهد کرد.

رابین سودرلینگ، سوئدی هم در این دور مقابل آلبرت مونتانس اسپانیایی پیروز شد و نوواک جوکوویچ از صربستان هم ماردی فیش از آمریکا را شکست داد.

مطالب مرتبط