یزدانی خرم آمدن خادم را تکذیب کرد

Image caption رئیس فدراسیون کشتی گفت که خبری از برکناری نیست

محمدرضا يزداني‌خرم احتمال بركناری ‌اش از رياست فدراسيون كشتی را رد كرد.

بعد از بازیهای جهانی کشتی کارنامه تیم ایران با انتقاد زیادی همراه شده بود. اما مهمتر از آن خبر ارسال نامه علی سعیدلو به رهبر جمهوری اسلامی بود که یزدانی خرم را به دردسر انداخت.

در چند روز گذشته و در محافل ورزشی نام امیررضا خادم به عنوان جانشین محمدرضا یزدانی خرم مطرح شده است. اما رئیس فدراسیون کشتی گفت که خبری از برکناری نیست و اطمینان داد که تا بازیهای آسیایی گوانگجو 2010 روسای فدراسیون ها عوض نمی شوند.

كشتی فرنگی در بازیهای جهانی مسکو با شش پله سقوط، نسبت به سال قبل هشتم شد. كشتی آزاد نيز كه سال 2009 در دانمارك سوم شده بود، در مسكو با يك طلا كمتر در رده چهارم ايستاد.

پس از این نتایج يزدانی ‌خرم در تلویزیون گفت که رئیس سازمان تربیت بدنی برای رویارویی ورزشکاران ایرانی و اسرائیلی به رهبر جمهوری اسلامی ایران نامه نوشته است. یک روز بعد سازمان تربيت بدنی اين نامه را تكذيب كرد. يزدانی ‌خرم هم بعد از اين كه به سازمان تربيت بدنی احضار شد، گفت كه از صحبت‌های او سوء برداشت شده است.

آقای يزدانی‌خرم امروز درباره خبر برکناری خود به خبرگزاری ايلنا گفت:" خبری از بركناری نيست. من تنها برای صحبت درباره مسائل داخلی به سازمان تربيت بدنی رفته بودم".

علاقه مندی مارادونا برای مربیگری پرتغال

دیه گو مارادونا علاقه مندی خود را برای مربیگری تیم ملی پرتغال نشان داد. به این ترتیب مارادونا در کنار خوزه پکرمن مربی سابق آرژانتین و خاویر اگیره مربی سابق مکزیک سه مربی از آمریکای لاتین هستند که شانس مربیگری پرتغال را پیدا کرده اند.

در پرتغال، پائولو بنتو بازیکن سابق تیم ملی این کشور نیز یکی از شانس های این پست به حساب می آید.

الخاندور من کوسو کمک مربی آرژانتین در جام جهانی بود که به روزنامه ابولا پرتغال علاقه مندی مارادونا برای مربیگری در تیم ملی پرتغال را اطلاع داد.

فدراسیون فوتبال پرتغال هفته گذشته و به دلیل توهین کارلوس کی‌روش به مسئولان دوپینگ فیفا او را اخراج کرد.

نادال: فکر نمی کنم بتوانم با فدرر برابر باشم

علیرغم قهرمانی در اوپن آمریکا رافائل نادال می گوید هنوز راه زیادی مانده تا با راجرر فدرر رقیب، برابری کند.

نادال گفت: " فکر کردن به اینکه من بهتر یا بدتر از فدرر هستم، احمقانه است. عناوین و افتخارات می گویند که فدرر خیلی بهتر از من است".

رافائل نادال اسپانیایی با پیروزی مقابل نوواک جوکوویچ برای اولین بار قهرمان تنیس اوپن آمریکا شد.

او در يک سال 3 گرنداسلم تنيس را هم با قهرمانی به پايان برد. پيش از او تنها راجر فدرر، پيت سمپراس و رود لاور توانسته بودند، در سه گرنداسلم به طور پی در پی قهرمان شوند.

نادال گفت:" من بهترین بازی ام را در بهترین بازی اوپن آمریکا انجام دادم، در بهترین لحظه ممکن، برای همین خیلی خیلی خوشحال هستم".

او که چند ماه پیش با مصدومیت شدید زانو روبرو بود گفت:" زمان همه چیز را عوض می کند. ده ماه پیش کسی فکر نمی کرد من اینجا باشم. حالا به نظر می آید من به یکی از بزرگترین ها تبدیل خواهم شد".